Od moderatorki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Od moderatorki

msewka napisał(a):

Zajrzyjcie do przepisów Kuchmistrza.Powinno się usuwać takich użytkowników,którzy ewidentnie jaja sobie robią z tego portalu.
Np. przepis na ziemniaczankę z surowych ziemniaków i zimnej kranówy.
A tak miło tu było jak zaczynałam .Niestety idiotów nie brak.



Ewciu, to jak wnioskuję zaczęło się piętrzyć od czasy wiekszego napływu "wiary" z Wielkiego Żarcia, tak jakby komuś zależało na skopaniu GOTUJMY, w sposób iście prymitywny, chamski. Wulgarny to za delikatne określenie. Tak samo jak atak Lucy na mnie ... podczas gdy nie miała żadnego powodu do tego próbowała wywołaś awanturę . Zupełnie podobnie robiono "zadymę" wobec mnie na WŻ, prowokując do ostrzejszych moich słów, aż doprowadzono do zbanowania mnie ... gdy tylko wytknąłem bałaganiarstwo wprowadzane na forum w sposób wulgarny doprowadzono do awantury i ..bana.
Tu chciano popwtórzyć historię. Teraz nie pozwolę również "robić sobie na głowę" ani też ("uzurpator" ktoś może i powie?!), gnoić miejsca, w którym jestem, tj. NASZEJ STRONY >"GOTUJMY|"<
Dlatego uważam, że należałoby niedopuszczać do wstawiania idiotycznych ptrzepsów, jak i kretyńskich artykułów typu "biegunki" ... umysłowej,
również walczyć z plagiatami tak przepisów jak i fotek.. Zdjęcia odbiegajace od dania gotowego nie powinny być punktowane, a może i nawet wszystkie zdjecia nie punktować (jeśli to program czyni automatycznie wyeliminować).
I choćby to spotkało się znów z atakami ... uzyje tu mojego sławetnego określenia: "gołębic", dalej będę wytykał niedbalstwo w przepisach (pierw oczywiście uwagi raczej na P.W. (), plagiaty i niechlujstwo, kpiny, a nie przepisy ale w sposób bardzo ironiczny.
Jesyteśmy tu wszyscy by wymieniać doświadczenia, zawiązywać znajomości, bawić się , żartować ... ale nie pozwólmy wrzucać śmieci, kpić z nac=szych zamiłowań, z naszego hobby, uczmy się nawzajem ...również gotowania, sporządzania smacznych posiłków.
I czasem do diabła zaglądajcie na chata bo tam już chyba pajęczyną drzwi zarosły
U już mnie gęba zabolała od gadania ...

P.S.
Moze w tekście powyższym zdarzą sie "literówki" ...wybaczcie, pisząc to jakbym mówił..powiedziane nie można poprawieć, a tyle się napisąłem ze nie mam siły poprawiać. Sens wypowiedzi jest chyba(?) czytelny, a o to chdzi wtej ....gadaninie.
pozdrawiam wszystkich..tych za i tych przeciw, a także co są za a nawet przeciw

UZUPEŁNIAM;
bedę to wszystko czynił o czym wyżej napisałem jeśli GÓRA ...pozwoli, oczywiście .



zmieniono 1 raz (ostatnio 27 mar 2009 16:42 przez 45Kazik)

Odpowiedz na/ edytuj Od moderatorki