Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Moim zdaniem jest coś takiego jak dyskwalifikacja . Łamiesz ogólne zasady - przepis wypada z konkursu . Próbujesz wpływac na sędziów ( a takimi są przecież użytkownicy oceniajacy w rankingu konkursowe przepisy ) - przepis wypada z konkursu .Zakładasz fikcyjne konta by oceniac samego siebie- wypadasz z konkursu .
A najlepiej - nie ustanawiać nagrody za ranking tylko niech wszystkie przyznaje jury to unikniemy tego całego cyrku .Bo to jest żenujące i tyle . We mnie sie wszystko buntuje jeśli jednym z elementów oceniania jest takie głosowanie - staram sie unikać takich konkursów ,, jak diabeł świeconej wody ,, ( choc przyznaję , że czasem mnie pokusi i potem diabli mnie biora jak widzę , ze spadają w rankingu dobre przepisy a winduje sie cos tak przecietnego ze aż głowa boli ) .Czasem dobry przepis sie obroni - a czasem nie .
A żebranie o głosowanie na przepis wywołuje u mnie odruch odwrotny - ,, skreślam ,, użytkownika i już - dla mnie za swoje zachowanie nie ma juz żadnych szans i tyle .



Buniu, jeszcze trochę czasu do końca.. wszystko może się zmienić. A może jakimś cudem także zasady...? A nagrodą za ranking może być np torba eko i symboliczny zestaw produktów od sponsora... wtedy się okaże czy spamy będą wysyłane do użytkowników z prośbą o głosy, czy taka osoba naprawdę lubi produkty... jeśli nagroda nie jest już tak "cenna"

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady