Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Wrrrrr . Tłumaczyłam , jakie zasady obowiązują , ale chyba źle wytłumaczyłam . Bardzo proszę nie mieszać między moderatorami bo nie tędy droga . Grzeczne tłumaczenie nie oznacza pobłażliwości . Swoje zdanie wyraziłam wyżej .Jak się popełni błąd to się przeprasza a nie brnie dalej i w dodatku ma pretensje do innych .
Pochlebstwa są najgorszą metodą na zaskarbienie sobie czyjejś sympatii .Nie lubię jak mnie ktoś lubi bo coś chce w zamian .A w dodatku pochodną tego jest to , że muszę ( i chcę ) przyznać rację Heni co do naszej ostatniej wymiany zdań .Wychodzi na to , że to Ty miałaś rację - moje grzeczne zachowanie jest przez niektórych odbierane jako ,, wywyższanie się ,, ponad innych .- przepraszam . Bardzo proszę mnie nie ,, awansować ,, i nie przeciwstawiać innym moderatorom bo wyjdę z siebie i przestanę być grzeczna .

Buniu, dziękuję bardzo za ten post! Jesteś po prostu dobrym człowiekiem i czasem ktoś to wykorzystuje.Tak już jest i cieszę się, że to widzisz. Ja Cię lubię bezinteresownie, chociaż czasem nasze dyskusje są "zażarte".A nie lubię ludzi, którzy podlizują się jednym , a obrażają innych w celu uzyskania konkretnych korzyści.

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady