Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Kefirka napisał(a):

HENRYKO! Czy na każdej stronie kulinarnej musisz kobieto szukać zaczepki? Szukać kogoś, kto dostarczy Ci wrażeń? Mnie pewnie też się przyczepisz, że może jakiś błąd zrobiłam, że zwracam się nie per Pani, a na 'TY'. Nie wiem, czy to jest jakiś uraz, nieszczęsliwe dzieciństwo czy coś w tym rodzaju. To, że jesteś nieszczęśliwa, zagubiona i przez nikogo nie lubiana to nie znaczy, że musisz wszędzie czepiać się każdego, kto ci się tylko nie spodoba. Ludzie starsi ciągle narzekają na młodziez, bo przecież teraz ludzie młodzi są tacy źli, tacy nieznośni. Powinniscie spojrzeć w końcu w lustro, na siebie. Ciągle się czepiacie, doszukujecie się w nas błędów, które sami popełnialiscie, korzystacie z okazji by się poprzyczepiać byle czego aby tylko pokazać, że jestescie starsi. Pamietaj, Henryko - 'starsza' nie znaczy 'mądrzejsza' a po prostu 'uważająca się za mądrzejszą'. Niejedokrotnie na różnych stronach internetowych widziałam Twoje wypowiedzi które zazwyczaj kończyły się kłótnią z Twojego powodu. Czy to jest mądre? A podobno to młodziez powinna brać z Was, starszych ludzi przykład. Ja dziękuję za taki przykład! Tfu!

Myślisz, że każdy będzie ci tyłek lizał by 'łaskawa Pani' łaskami obrzuciła? To jest juz chore, chore jest twoje zachowanie kobieto. Nie wiem co chcesz tym osiągnąc, bo szacunku napewno nie. Z każdym toczysz wojnę bo masz taki kaprys, uważasz się za wielką kucharkę, wielką panią strony która w każdą sprawę musi swoje pięć groszy wcisnąć. Radzę udać się do psychiatry jakiegos, póki jeszcze czas. Ja współczuję ludziom w twoim otoczeniu.. naprawdę, szczerze im współczuję.

Z klonami nie dyskutuję!

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady