Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Kefirko- nie odzywałam się do tej pory bo zauważyłam , że nie warto podsycać takich dyskusji .Nie ,, karmione ,, umrą w naturalny sposób .Ale zostałam pośrednio wywołana do tablicy . Nic Cię nie uprawnia do pisania o ,, kółku wzajemnej adoracji wśród moderatorów " - bo nie znasz naszych podlądów i nie raz udowodniliśmy , że różnimy się w ocenie sytuacji - to po pierwsze . Język jakim zaczynasz się posługiwać ( a i z przykroscią stwierdzam , że Wokaliscie też zaczynają nerwy puszczać ) jest niedopuszczalny - to po drugie . Atakujesz użytkowników strony za to że krytycznie oceniają postępowanie Wokalisty insynuując ,że podlizują się Moderatorom - a po co ? - to po trzecie . Co ja takiego mogę komuś kto oceni nagannie Wokalistę dać - zaoferować jako Moderator ? Nic - bo jestem takim samym użytkownikiem strony jak każdy inny - nie mam żadnej władzy - sprawdzam przepisy pod kątem zgodności z Regulaminem i Prawem Autorskim ( tak jak pozostali sprawdzający ) i tyle .Coś Ci się pomyliło - żeby się komuś podlizywać trzeba mieć po co . Nie wiem kim jesteś i prawdę mówiąc jest mi to obojętne - wiem jedno jesteś po prostu niegrzeczna .
Co do Wokalisty - moje zdanie na temat tego jak postępowałeś znasz od dawna - nawaliłeś i już . To , że nie jest to sprzeczne z Regulaminem nie oznacza jeszcze , że jest to fer . Zamiast przyjąć do wiadomości to , że dużemu gronu użytkowników takie postępowanie się nie podobało ( zresztą nie tylko Twoje bo sprawa nie jest nowa podobne sytuacje bulwersowały już poprzednio ) wdajesz się w niepotrzebne dyskusje . Nie masz racji a chcesz przerzucić winę na osoby które zwróciły Ci uwagę .
Kefirko- pomijajac już to kto ma czy nie ma racji to poziom twoich wypowiedzi jest tak żenujący , że nawet gdybyś miała racje to i tak dyskwalifikujesz się jako interlokutor - z kimś kto się w ten sposób odzywa po prostu dyskusji się nie prowadzi .

Buniu,to jest córka tak szanowanej przez Ciebie luna19-Eliza a w swoim ostatnim poście odnosi się do tego, co przed kilkoma minutami napisałam na priv do luna19.

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 mar 2011 21:58 przez Henia)

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady