Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
caroline1983 napisał(a):

Nie jestem moderatorem, ale mam profile na kilku innych stronach kulinarnych i widzę co sie tu i tam dzieje.
Jeśli ktos nie łamie regulaminu i zachowuje się fair to ani Henia ani NIKT INNY nie "czepia" się go. Zawsze jako "pokrzywdzone" występują osoby które notorycznie łamią regulamin albo stosują nieczyste zagrania w stosunku do innych.

Co do konkretnej osoby którą jest Henia to obrywa jej się za to że mówi to, czego czasami nie chcą dla świętego spokoju powiedzieć inni i nie uważam żeby była jakąś "czepialska" osoba, ale jeśli ktos zachowuje się nie fair to niech nie liczy że inni będą go głaskać po główce i chwalić za dobre zachowanie.

Dziękuję za to co napisałaś. Wiesz, to jest taka socjotechnika:pluj, pluj a coś się przylepi.Jest dokładnie tak, jak piszesz, NIGDY nie odniosłam się krytycznie do nikogo, jeśli nie naruszał regulaminu. Czasem zwracam komuś uwagę i albo jest agresja albo współpraca.Było wiele osób, które nie wiedząc,że nie wolno dodawały nie swoje przepisy, ale po wyjaśnieniu sytuacji dodają do dzisiaj swoje przepisy i jesteśmy w dobrym kontakcie.Nie przyjemnie jest tylko z kombinatorami i plagiatorami. Jest ich w sumie niewielu, ale są bardzo głośni.Wiesz,że przetrwałam ponad 120 jedynek, tych złośliwych,wyzwisk, obelg, zahartowałam się i jak widzisz nie robią na mnie wrażenia prowokacje. Nie dlatego,że trafiłam na kogoś silniejszego od siebie ale dlatego,że posiadłam tę mądrość,że nie warto.Cierpią wtedy moje nerwy, cierpi strona, bo jatki nigdzie nie są mile widziane.Użytkownik ma prawo się wypowiedzieć, chociaż forma powyższego jest dla mnie nie do przyjęcia. Ja mam prawo tego nie zauważać i z tego prawa tu korzystam..
Pozdrawiam!

zmieniono 2 razy (ostatnio 27 mar 2011 22:57 przez Henia)

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady