Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: ...

Babciagramolka
Bernadetta napisał(a):

k.tyczynski napisał(a):

Gratuluję wszystkim laureatom. Ale to nie zmienia faktu, że regulamin jest układany z jakiegoś powodu. Nie mówię przecież nic o tym, jakiej jakości jest ten wiersz. Tylko mówię, że był wcześniej publikowany(nie ważne przez kogo) i nie powinien być brany pod uwagę, jurorzy to tez ludzie i mogli po prostu nie zauważyć plagiatu. Dlatego to zgłosiłem, ale skoro uważacie, że niektórzy mogą łamać regulamin, bo są długo na stronie, to przepraszam.

k.tyczynski, nie wiem do kogo ta uwaga, bo próbowałam znaleźć użytkownika o imieniu "Bernardetta" na stronie gotujmy.pl, ale chyba takiego nie ma. Pewnie więc dopuszczalne było wzięcie udziału w tym konkursie przez niezarejestrowanych użytkowników. Ponieważ imię laureata tego konkursu jest podobne- nie identyczne !- do mojego, przez co wydaje mi się, że to właśnie mnie posądzasz o zamieszczenie plagiatu, pozwolę sobie zauważyć, że ja w tym konkursie nie brałam w ogóle udziału. Proszę również moderatorów, aby sprawdzili numery IP- moje i laureata tego konkursu, który podobno zamieścił jakiś plagiat i rozwiali wszelkie wątpliwości w tym temacie, bo już na swoją prywatną skrzynkę otrzymałam jednego nieprzyjemnego maila od kogoś, kto myśli podobnie jak Pan k.tyczynski. Tak się składa, że z zawodu jestem prawnikiem i wiem co jest dozwolone, a co nie i nigdy nie kradnę niczyjej własności i nie naruszam prawa autorskiego ! A takimi oskarżeniami- przez ZBIEŻNOŚĆ imion z plagiatorem- niektórzy próbują naruszać moje dobra osobiste, więc proszę o niezwłoczną reakcję moderatorów i wyjaśnienie niektórym, że mam na imię BERNADETTA, a nie BERNARDETTA i w konkursie grillowym w ogóle nie startowałam.


Niestety trzeba poczekać na Adminów - Moderatorzy nie mają możliwości sprawdzania IP - nie denerwuj się .Wszystko się wyjaśni choć rozumiem Twój dyskomfort.
Mysle , ze na przyszłość dobrze by było zgłaszać takie sprawy najpierw Adminowi lub Moderatorom zanim pojawią sie na forum bo nieświadomie można kogoś urazić.
Zawsze moze tak być ,że nawet przy ścisłej kontroli osobom sprawdzającym konkursowe prace coś może umknąć . Tu przykre jest że ktoś mało ze użył cudzego tekstu to jeszcze wstawił go pod nickiem udającym nick znanej użytkowniczki.
Wypada tylko poprosić Adminów by szybko wyjaśnili sprawę

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu