Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp:

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Dobry na początku był a potem przestał być moderatorem gotujmy. Ja przejęłam moderację, on przestał w ogóle odbierać wiadomości z gotujmy. Czasem coś napisze z sentymentu. Nie należy pisać bezpośrednio do Dobrego, bo on zajmuje się pracą dla gotujmy na zlecenie i nie ma obowiązku interweniować. A ja muszę wiedzieć o jaki konkretnie przepis chodzi i czy w ogóle sprawa jest jeszcze aktualna.


Oczekujecie że użytkownicy zostaną jasnowidzami?
1. nigdzie nie ogłosiliście zmiany moderatorów
2. Dobry figuruje ciągle jako moderator na forum
3. żebyście chociaż rangi mieli wpisane obok nicku, np. Tit - moderator i przy zmianach to jest najszybciej zmienić, ale nie macie...
Tyloma serwisami się opiekujecie to chyba powinniście mieć jakąś małą wprawę? A jak nie to chętnie pomożemy, wystarczy tylko jeden post z prośbą o np. pomysły (wiem, był jeden o moderatorów, mi jednak nie o to chodzi).

I wiesz co Tit... strasznie mi się nie podoba że tak odpowiadasz Kazikowi... nieważne jaki jest, jesteś przedstawicielką firmy dla której pracujesz, jej znakiem firmowym w naszych oczach a mimo wszystko dajesz się ponieść... Kazik jaki jest wszyscy widzą, jedni oceniają go lepiej, inni gorzej... ale Ty ani nie powinnaś była słuchać poprzednich właścicieli strony na jego temat i sama o każdym z użytkowników wypracować sobie zdanie, a w sytuacjach gdzie Cię ponosi po prostu przemilczeć (jeśli akurat uważasz że musisz odpowiedzieć to poczekaj z tym dobę, minie Ci ). I piszę to z własnego doświadczenia.
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|