Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

robertjankopp napisał(a):

Ja nie mam się czym pochwalić bo moje zdjęcia nie są zamieszczane,a o nagrodzie za awans też nie ma co wspominać bo jej także nie dostałem, z resztą żona też nie dostała będąca na tym portalu.Jestem już na innym portalu gdzie nie faworyzuje się tylko tych użytkowników z górnych półek.


Przypominam tylko , ze nagrody za awans są weryfikowane raz w miesiącu i wtedy Redakcja zwraca sie do użytkowników , którzy awansowali o podanie ( lub potwierdzenie ) danych osobowych . To nie działa tak , że w poniedziałek przekroczy się punkty i awansuje a we wtorek wysyłana jest nagroda . Jesteś bardzo niecierpliwy .A co do wygrywania to nie popadasz czasem w przesadę ? Jak ktoś jest dobry to wygrywa nie zależnie od tego czy jest na portalu 3 lata czy trzy dni ( pomijam Rankingi przepisów bo to akurat jest bolączka wszystkich stron . Zawsze się trafią pazerni którym nagrody padają na oczy i zrobią wszystko żeby tylko wygrać ).
Po to żeby wygrywać trzeba po prostu gotować, robić piękne zdjęcia , uczyć się - a na to trzeba czasu .
Jeśli uważasz że gdzie indziej da się wygrywać bez tego to zazdroszczę optymizmu . Startowanie w konkursach kulinarnych to cięzka praca .
Życzę powodzenia jak już coś wygrasz na innej stronie to pochwal się tym

Kurcze,znowu cos napisze.To nie jest prawda,ze moderatorzy nikogo nie faworyzuja.Jestem tutaj stosunkowo krotko,ale jakos od razu rzucilo mi sie w oczy to ze jest tutaj pewna grupa uzytkownikow,ktorzy maja jakas specjalna taryfe ulgowa we wszystkich dziedzinach.I na tym portalu jakos tak wyjatkowo latwo wyczuc sympatie i antypatie moderatorow do poszczegolnych osob.Moderator jest czlowiekiem i ma do tego prawo,rzecz jasna tylko to jest portal dla wszystkich,nie dla wybranych.Dlaczego jednych sie ignoruje,innych nie?Dlaczego jednych sie serdecznie wita innych nie?Swojsko tutaj,ale nie ma rownych szans dla wszystkich.Aha.To jest portal kulinarny,nie fotograficzny.Warto czasami zwrocic uwage na przepisy mniej fotogeniczne,bo one,tak jak i ludzie,czasami tez sa fajne.Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;