Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Sarenka napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

No okolica jest piękna,jak i nazwa Maciejowice ech..wokoło sam las,łąki..zwierzaki? suka Rokunia wzięta z internetu ( ktoś wyrzucił do wora z innymi psinami i w las).Kotów mam chyba 5 jak się nie mylę hehe.

A koty mają to do siebie, że lubią się rozmnażać :] Też mamy wielkiego psa - znajdę i 3 szczeniaczki. Były 4, ale jeden wleciał pod vana i nie miał szans Kotów jest sporo i wciąż się namnażają, inne gdzieś odchodzą...
Też pamiętam to podlewanie stropu - woziliśmy bekę z wodą vanem, bo działkę mamy 20km od domu, w którym teraz mieszkamy, a wody jeszcze wtedy nie mieliśmy podłączonej. Ważne, smakoszku i yolu, że wszystkie mamy gdzie mieszkać. Domek się wybuduje z czasem. Każda mała rzecz, a jak bardzo cieszy, najpierw zgoda na budowę, potem fundamenty itd. Niestety wszystko kosztuje i to nie mało, a polskie realia do łatwych nie należą.


Tu masz racje Sarenko że "polskie realia do łatwych nie należą", a jeszcze jak ma się wrednych sąsiadów to już koszmar (ja przez takich miałam na 3 miesiace budowe wstrzymaną) teraz na razie jest ok.
Co do okien to najlepsze są wielokomorowe-min.5. ja mam 6-cio komorowe ale wstawiane już kilka ładnych lat temu teraz pewnie są juz nawet 7 i 8 komorowe.

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;