Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
zuzi napisał(a):

Ocieplałaś dach? Bo widzę, że sporo ludzi zaoszczędza na dachu, kladą zwykłą folię, następnie blache lub dachówki. Podobno nie jest to dobry pomysł, bo jest zimno i odbija się to na kosztach w ogrzewaniu? Kolektory - suuuper sprawa, aż miło popatrzeć. Gratuluję domku [/quote]


Dach ocieplałam-wełną mineralną 15. Na dachu jest: blachodachówka-tkanina termoprzepuszczalna-wełna mineralna-płyta OSB 8. Ja mam pod dachem strych ale i tak dodatkowo mam ocieplany jeszcze strop. Nie ocieplanie dachu to głupota sa straszne straty ciepła-wiadomo przecież że ciepłe powietrze unosi sie do góry.
Sprzątanie po robotnikach to norma. Nie musiałam sprzątac jedynie po ekipie która robiła mi kanalizacje,wode,ogrzewanie (to była jedna ekipa, która robiła wszystko) oni sprzątali po sobie na bierząco. Jak zrobili mi wylewki też było ładnie czysto ale jak już przyszły tynki to był koszmar-trafiła mi sie chyba najgorsza ekipa (nawet najwiekszemu wrogowi takiej bym nie poleciła). Jak kładli gładź to też chłopaki sami sprzatali po sobie.
Nie jest tak źle jakby się wydawało-wszystko trzeba przeżyć

Właśnie, zdziwiłam się, bo w zasadzie to wcale się nie znam na tego typu sprawach - przejeżdzam często obok budowy niedaleko naszej, gdzie położono zwykłą folię i na to blachodachówkę. Zrobiłam wielkie oczy - ale usłyszałam, że niektórzy tak robią, żeby zaoszczędzić. Wiadome, że potem idzie wata i płyty. Ale przez taką cienką folię przecież ucieka ciepło. Mnie w Polsce jest wiecznie zimno :/ Brr a to dopiero początek mrozów.

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;