Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
kołczu napisał(a):

Edyto, jaki ciężki? Wyglądasz super, ba - wyglądacie! Bo tworzycie super parę z Mężem Swoją drogą zazdroszczę mu wiedzy - widać, że warszawiak z krwi i kości

Spacer był rewelacyjny, ja już jestem doświadczonym spacerowiczem, ale cały czas dowiaduję się czegoś nowego, tak jak z tym Elizeum Wczoraj tylko opadłem z sił w trakcie spaceru, dobrze że nie musieliście mnie nieść do najbliższej pizzerii

Wszystkim z Warszawy i okolic polecam spacery - wystarczy wpisać na Facebooku "Spacerkiem po Warszawie". Tematyka jest bardzo różnorodna.

Qchnię po waszej rekomendacji też na pewno odwiedzę


edytaha napisał(a):

A ja się chciałam pochwalic, ze nareszcie ruszyłam swój ciężki tyłek z domu i odbyłam sobie spacerek po Warszawie z przewodnikiem. Poznałam kilka fajnych zakamarków i faktów historycznych, dobrze, że zabrałam męża, bo on ma pamieć do takich rzeczy
O imprezie dowiedziałam się od Kołczu i jestem mu za to bardzo wdzięczna, zamierzam jeszcze odbyć kilka takich spacerków
Na zdjeciach:
- przewodnik to bardzo sympatyczny młody człowiek, snujący ciekawe historie
- ja na tle budynku Sejmu
- w pełni zasłużony posiłek: kurczak z warzywami w barze Quchnia przy ul. Rozbrat

Nie wiem czemu fotki mają cudowną zdolność zmieniania kolejności według własnego widzimisię?


Dzięki Robercie, jesteś nadzwyczaj miły Tyle komplemenciorów z samego poniedziałku - to na pewno będzie dobry tydzień
Mój mąż, to rzeczywiście urodzony warszawiak, a przy tym prawdziwy pasjonat, spacerek bardzo mu się podobał. Tylko śmieje się ze mnie, że mi jedynie Elizeum w głowie Z przyjemnością przekaże mu Twoje słowa
Robercie, Quchnia została stosunkowo niedawno odmalowana, zmieniła kolorystykę i bardzo czyściutko wygląda, jak na bar to całkiem przyjemne miejsce Spróbuj tam kiedyś coś zjeść, jak Ci nie posmakuje, to jako zadośćuczynienie upiekę Ci ciacho Jakbyś chciał popatrzeć gdzie usytuowane są jej filie i zajrzeć do menu, to proszę link:
http://qchnia.eu/o-lokalu-rozbrat-lazienkowska

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;