co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
thegrooba napisał(a):

Netka napisał(a):

Oj,jestem pewna,ze profesjonalista nawet z takiej bezksztaltnej papki jak moja wyczarowal by piekne zdjecie Ty pewnie tez bys wyczarowala


Netko,
ja mam taką zasadę, że robię zdj za dnia. Zdj w sztucznym swietle, robionych wieczorem, niewyraznych nie wrzucam jako przepis- jakos takie mi sie poczucie eststyki wyrobilo.jak nie czuje zdjęcia, nie pokazuje. a mam mnóstwo dubli Ostanio zrobiłam zdj produktów do przygotowania, i rozpętała się burza, zrobilo się ciemno. Wiedizalam ze moge to zrobic nastepnego dnia. więc obiad przelozyłam a w zastępstwie byl awawyjny i pyszny makaron z tunczykiem , oliwkami, sosem pomidorowym... oj jak sie najadlam ! cały makaron poszedl, 2 puszki tunczyka, 500 ml passaty ! Robię go często na kolacje, nie wklejam przepisu za kazdym razem, bo to to samo Ale na forum co dzis na obiad moge się pochwalic

Nie wiem czy bym wyczarowała moze staralabym sie nadrobic otoczeniem jeśli danie wyszloby papkowato he he, ale smaku nikt mi nie odbierze zdj sa lepsze czy gorsze, ale smaku o ktorym zapewnia autor nie mozna podważac, poki sie nie spróbuje



Masz rację thegrooba

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?