co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
elzbieta8960 napisał(a):

Netka napisał(a):

A niestety nie bedzie przepisiku bo to makaron z torebki(to znaczy makaron+ser w proszku+maselko +mleko) i pochodzi z Ameryki,moje dzieci dostaja takowy od swojej babci,ktora tam mieszka Probowalam kilka razy stworzyc cos podobnego ale nigdy niestety mi sie to nie udalo.


Ten makaron w serowym sosie jest bardzo popularnym sniadaniem dla dzieci tu w Ameryce.A mozesz go sama zrobic.W Polsce pamietam sa takie serki topione w plasterkach (kazdy zawiniety osobno) Ten serek u ciebie jest koloru pomaranczowego i makaron wizualnie bardzo apetycznie wyglada , zreszta jest to smaczne sama sobie go czasami funduje. I bierzesz takie plasterki dolewasz mleka,maselko i topisz.Robi sie sos serowy do ktorego dodajesz ugotowany makaron.Mozna ze smakami kombinowac, choc ten na zdjeciu jest najbardziej popularny i najasmaczniejszy.

Ela,ja bym powiedziala,ze oni ten makaron serwuja dzieciom rowniez na obiad i kolacje.Opiekowalam sie tam dziecmi przez jakis czas i ten makaron byl u nich na okragloA probowalam czasami sama zrobic,i z serem zwyklym,twardym pomaranczowym,i z topionym ale to jednak nie to samo,ten w proszku ma swoj inny smak i dzieki temu jest taki pyszny z makaronem

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?