Do Termar

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Do Termar

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Bahus napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Upss - moim zdaniem gafa i to straszna . Jest opcja w której można dodawać zdjęcia i każdy mogże z niej skorzystać. Jeśli nie życzysz sobie by do Twoich przepisów dodawano zdjęcia to zgłoś to - (mówię do Bahusa ) moderatorom .Jeśli nie podobają Ci się zdjęcia Temar to wystarczyło napisać do niej na prywatnych wiadomościach ( i to grzecznie ) .Obraziłeś Temar .Każdy wstawia takie zdjecia jakie ma .A już ,, dbanie o to by nie zalała nas tandeta " to lekkie przegięcie .
Ciekawe co na to właściciele strony ?
A już było tak miło .Żenada .
A może o to chodzi by wywołac burzę - jak to ma być sposób na aktywność na stronie to moim zdaniem chybiony .


Babciu, już nie pierwszy raz uważasz, że Twoje opinie i osądy są jedyne i najbardziej słuszne. Nic bardziej mylącego. Poczytaj, zastanów się a potem odsądzaj mnie od czci i wiary. Myślę że, byłoby tu nadal miło gdybyś nie "zatruła" dobrej atmosfery tymi swoimi dalece niestosownymi uwagami pod moim adresem. Gdyby to napisała Termar to bym się nie zdziwił bo miała by ku temu być może słuszne powody (nikt nie lubi krytyki). Ale jeśli pisze to osoba trzecia to jest to raczej wysoce naganne, no chyba że jesteś adwokatem (w co bardzo wątpię) Termar, która Cię na tym charakterze zatrudniła. Jeśli tak jest faktycznie to zwracam honor



Nie, Babciagramolka nie jest niczyim adwokatem widać tak dyktuje jej serce....
A Ty Bahusie...no cóż znałam Cię na innym portalu z całkiem innej strony....
Byłeś za użytkownikami... przychylny, miły ( chyba) takim Cię znałam i zapamiętałam...no ale tam.. miałeś współudział w moderowaniu... zamieszczaniu itp.... tam pomagałeś, nie atakowałeś...
Taki wątek to atak... są inne sposoby na zwrócenie uwagi.(skrzynka)..a to Jest atak...i to taki by wszyscy widzieli jaki Ty jesteś Wielki i Ważny, no i dbający o image portalu!1
Na tamtym portalu - takim zwracającym innym użytkownikom - uwagę o niezaśmiecanie portalu -" był też pewien pan, co zwał się Jan"..
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Do Termar