Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

madi356
  • madi356

  • Posty: 17
  • Przepisy: 494
  • Artykuły: 0
Netka no nie koniecznie nagrody były za te moje przepisy wcześniej wstawiane....bo to nie jest tak, że siadam i stukam przepisy cały dzień....robię to wtedy, kiedy mam czas, jednego dnia dodam jeden przepis, drugiego-kilka zaległych. Bo mam zaległe przepisy i zdjęcia, które są niezgrane z aparatu, albo po prostu nie miałam kiedy się nimi zająć
Na gotujmy jestem gdzieś tak od 1,5 miesiąca, bo wcześniej jakoś nie miałam okazji zawitać na tej stronie. Na innym portalu kulinarnym jestem od około roku i w miarę możliwości systematycznie dodaję zdjęcia, przepisy, udzielam się na forum. Ale nie jest to tak, że siadam i dodaję po kilkadziesiąt przepisów jednego dnia. A dodam, że też są nagrody za aktywność i być może atrakcyjniejsze i cenniejsze niż na gotujmy.
Oczywiście lubię, jak coś wygram, ale nie polega to na tym, że dodaję przepisy za "wszelką cenę".
A co do zbierania "przez lata" zdjęć, to myślę, że osoba , która teraz jest początkująca, za rok czy dwa będzie miała niezłą kolekcję własnych zdjęć. I co wtedy ma je wyrzucić, bo dodała je np na gotujmy, to już nigdzie więcej nie może?

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty