Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Babciagramolka napisał(a):

gosia47-47 napisał(a):

witam
dziś napisałam ok. 20 przepisów z czego nie zaakceptowano mi 8 i od razu wywalono.
Pisałam dużo na każdy, a mimo to wyrzucono.
Dlaczego od razu mi je zablokowano bez możliwości edycji tylko wyrzucono i teraz nawet nie wiem które to.
Zróbcie tak żeby je można edytować jak już coś a nie od razu wywalać!1


To ja zablokowałam te przepisy ( tylko 8 z 20 ) - polecam wszystkim resztę do obejrzenia . Piszesz , ze pisałaś dużo no to proszę przykład pierwszy z brzegu .Przepis ,, Sałatka z kapustą pekińską ,, opis :

,,...Kapustę oczyścić, drobno pokroić. Jabłka i marchewki pozbawić skórki, zetrzeć na tarce o grubych oczkach. Pora pokroić w paski. Wszystko wymieszać. Dodać do tego majonez. Całość jeszcze raz wymieszać i doprawić sola i pieprzem wg uznania..." i tak reszta przepisów - ciurkiem jeden za drugim .

Mam zostawiać do edycji Kilkaset przepisów dziennie ? A nie można pisać od początku poprawnie ?
Podałam Ci dokładną listę za każdym razem jak blokowałam przepis - zawsze tak robię - piszę co i czemu zablokowałam. Nie wiesz co tam było napisane ? Nie masz swoich przepisów ?

Ludzie co się dzieje ? Czy te nagrody powodują jakiś amok

Plagiat na plaiacie i plagiatem pogania . A jak nie plagiat to 2-3 zdania i koniec . 75 % przepisów bez zdjęć ( no bo po co się narabiać jak za goły przepis jest 20 punktów a ze zdjęciem 25 lub 30 ) . Jeden gotuje pstryka poszczególne etapy i ma 30 drugi w tym czasie wstawia 20 przepisów i ma 400 .Sprawdziłam dzis na swojej zmianie 183 przepisy - zablokowałam ok. 50 . Ze zdjeciami było 64 - co jest rekordowe bo w niedzielę wstawiają ci ze ,, starych ,, użytkowników którzy nie mają czasu w ciągu tygodnia ( gotują , pstrykają a dopiero potem spisują i wstawiają ) .

Mówisz , że od razu wywalam zamiast napisać do Ciebie i dać czas na edycję .A nie wiesz kiedy to robić ?

Ja wstawiłam dziś jeden przepis ( obiad który ugotowałam ) i zarobiłam 30 punktów - za stylizację , dekorowanie , robienie zdjęć , opisywanie . Ty wstawiłaś 20 przepisów ( z tego 8 zablokowałam ) - zarobiłać 240 punktów - za co - za przepisy jak ten cytowany wyżej ? - w jakim czasie ? Ile na to poświęciłaś ?
Przepraszam- z reguły jak mnie znacie jestem cierpliwa i tolerancyjna ale tym razem po prostu ,, szlag mnie zaraz trafił ,,




Wszystko co napisałas to święta prawda
U mnie czeka na wstawienie pare przepisów i jakoś w ciagu tygodnia nie mam czasu (prowadze własną działalność gospodarczą) a w święta (tak jak dziś) to wskakuje na stronke tylko na chwile i biegne do rodzinki nadrobić cały tydzień.
Inni sie trudzą z przepisami a drudzy mają to gdzieś (głupie tłumaczenia że nie mają aparatu-do napisania porządnego przepisu nie potrzebny aparat!) i jeszcze pretensje mają
Też szlag by mnie trafiał.
Wielkie ukłony dla ciebie za świętą cierpliwoćś

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty