Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Sandra S napisał(a):

Pani Luno nie jestem Greczynka z pod ciemnej gwiazdy i wypraszam sobie taka wypowiedz o mojej osobie, jestem takim samym uczestnikiem tego portalu jak wszyscy, bylam w Grecji na wakacjach, poznalam kilka potraw, zjadlam i mam pewne zdanie, Co zlego w tym Pani widzi ? Chcialabym poznac inne przepisy dlatego jestem w tej chwili w tym miejscu. Jestem osoba, ktora weszla pierwszy dzien na portal nauczyc sie przygotowac jakies danie greckiej kuchni i co widze ? W Pani wypadku nieapetyczny talerz - musake skapana w mizerii, gdzie zamiast posluchac rady osoby znajacej sie na tej recepturze (Pani Basi) z wdziecznoscia, poprawic bledy i co najwazniejsze nie popisywac sie swoja nieumiejetnoscia - zachowuje sie Pani w sposob bardzo arogancki ! A zreszta co Ty mnie babo obchodzisz gotuj te swoje pseudo dania jak chcesz a komu beda smakowaly niech je jedza ! smacznego !

Proszę Pani, Weszła pani na stronę przed chwilą.Nowy użytkownik wita się, przedstawia, a Pani zaczęła od wstrętnego ataku na lunę 19.To nie jest normalne tutaj. Skąd tyle agresji?!Czy na prawdę jest Pani nową użytkowniczką? Nie podobają się Pani wyłącznie przepisy luny 19.Dziwny zbieg okoliczności: wchodzą 3 użytkowniczki razem, specjalistki dziwnym trafem od kuchni greckiej i mówią jednym głosem. Klona to ja wyczuwam na odległość.Bardzo mało inteligentnie rozegrała Pani te rozgrywkę z luną. To nie jest miejsce na osobiste rozgrywki i na pewno do dalszych nie dopuścimy.

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki