jakich zachowań nie tolerujecie przy stole???

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: jakich zachowań nie tolerujecie przy stole???

caroline1983 napisał(a):

cherry napisał(a):

a mnie irytuje karmienie małych dzieci przy stole "na siłę". Nie chce dzieciak jeść to nie, jak zgłodnieje to sam zasugeruje, że jest głodny... a tak dezorientuje to całą rodzinę przy stole (zwłaszcza jeśli jest to jakiś większy świąteczny spęd) i wszyscy muszą wysłuchiwać, jak płacze że nie, wypluwa wszystko, czasem brudząc nie tylko swoje ubranie... swoją drogą nie rozumiem takiego przymuszania, a byłam często zdarza mi się być jego świadkiem. Zwracać uwagę starszej cioci i wtrącać się do wychowania nie swojego malucha nie wypada, chociaż mam na ten temat swoje zdanie...


W 100% mam takie samo zdanie na ten temat. Moje dziecko jest nauczone że nie chce to nie je i nie mam z nim problemów że jest niejadkiem czy nic nie lubi. Czasami to ma taki "wciąg" że aż wszystkich zadziwia i do tego jest szczupły, ale ze słodyczy to dostaje tylko kawałek czekolady, żadnych czipsów, słodkich bułeczek, lizaków itp. nie dostaje.

Mam tak samo jak Wy.Mój Marcin je kiedy jest głodny.Bywają dni,ze tylko troche dziobnie i dziękuje.Kiedy indziej wsuwa tyle że aż.Waży w normie i jest zdrowy.

Odpowiedz na/ edytuj jakich zachowań nie tolerujecie przy stole???