Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Jakie zdjęcia do przepisów

Babciagramolka
Elficzna napisał(a):

Popieram. Zauważyłam, że zasada dotycząca wstawianych zdjęć - tj że nie można wstawiać zdjęć takich samych lub podobnych, nie wnoszących do przepisu nic nowego, przedstawiających tą samą potrawę tylko np z innej strony - nie dotyczy wszystkich. Zauważyłam już kilkakrotnie jak takie zdjęcia były akceptowane przez moderatora u kilku użytkowników. Natomiast u mnie usuwane są natychmiastowo. Jak widać zasady nie tyczą się wszystkich po równo


Uwaga Pyzy była do mnie bo przyznałam się raz do tego , że przepuściłam takie zdjecie bo mi było szkoda je usunąć ze względu na wartość zdjecia . Dostałam burę - przeprosiłam i staram się tego nie robić .

Jeśli widzicie ( w nowych przepisach ) , że Moderator nie zauważył u kogoś dubletów to nam ( Moderatorkom ) zwróćcie na to uwagę by poprawić , ale nie doszukujcie się znowu teorii spiskowych o równych i równiejszych .

Chciałam pokazać nowym i przypomnieć ,, strarym " uzytkownikom o co chodzi z tymi zdjęciami przy przepisach i znów jest źle .

Mam wrażenie , że czasem lepiej wcale się nie odzywać .

Oświadczam publicznie , że nikogo nie faworyzuję - wszyscy użytkownicy są dla mnie tacy sami i jeżeli czegoś u kogoś nie widzę nie zgodnego z Regulaminem to dla tego , że mam zaćmienie ( przegapiłam , nie dokładnie sprawdziłam itd) a nie dla tego , że kogoś faworyzuję .

Przykro mi że nadal znajdują się osoby które podejrzewają Moderatorki o stronniczość tak jak byśmy miały w tym jakiś interes .

Chyba mam ,, spaprany dzień " --dostałam po ,, uszach" za to , ze chciałam coś wytłumaczyć . Trzeba się było nie wychylać .

Życzę miłego dnia

Odpowiedz na/ edytuj Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami