Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by był

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
smakosz 1988 napisał(a):

agabi22 napisał(a):

bernika napisał(a):

a ja mam pytanie do jakosci przepisów i zdjęć o ktorych tu ciągle jest mowa i o ktore jakis czas temu byla tu awantura i zmiana regulaminu. czy takie zdjecie powinno wogóle zostac zakwalifikowane? bo wg mnie nie spełnia zasad regulaminu, niewyrazne, rozmazane, jakosc pozostawia wiele do zyczenia, nie sposob rozpoznac co wogóle na tym zdjeciu jest. o jakosci samego przepisu nie bede dyskutowac (napisłam to w komentarzu) bo jak dla mnie jest to gotowa mrozonka warzywna wrzucona na patelnie i posypana vegeta, tak wiec przepis niczego nowego nie wnosi. https://gotujmy.pl/duszony-bukiet-warzywny-dla-lasuchow,przepisy,126802k1.html#ac

a w tym przepisie brak wole informacji o farszu, w składnikach jest w opisie brak; https://gotujmy.pl/domowe-pierozki-wg-smakosza-z-barszczyki,przepisy,126800.html

reszty przepisow smakosza komentowac nie bede bo brak mi slow.. dziewczyna nudzi sie wyrane przepisujac ksiązki.



Berenika, muszę stanąć w obronie smakosza. Smakosz dodaje przepisy i dopóki nie zostanie udowodnione że są plagiatami nie możemy ich usunąć. Kobitka dodawała wiele przepisów bez zdjęć i było źle. Kiedyś na forum zarzucano jej właśnie , że pewnie nie używa nawet tych przepisów bo nie ma zdjęć. Wytłumaczyła, że zdjęcia może robić tylko komórką, tak więc za namową innych użytkowników , zaczęła takie dodawać i teraz jest również źle. Jeżeli czegoś brakuje w przepisie proponuje napisać na priv albo dodać komentarz z prośbą o wyjaśnienie. Kochane przecież możemy to zrobić aby była miła atmosfera na stronie.

Agabi wiesz jak ja się staram i znów źle jest. Bolą mnie oskarżenia Bereniki która pisze że ja wszystko daję z książki co jest nieprawdą.Robiłam ostatnio pierogi, starałam się każde zdjęcie uchwycić żeby było wiadomo co i jak, nawet foto z farszem mam ale się nie zmieściło już.Wszystko pouzupełniałam.Idę stąd bo tak chamskich ludzi i nie życzliwych jeszcze nie widziałam.Mam sobie fotografa sprowadzić żeby wyostrzył mi foto? mam aparat 2.0 piksela więc jakie mają być zdjęcia? wesołych świąt wam życzę


Oj tam,nie marudź smakosz tylko bierz się za uczciwe wstawianie przepisów a będzie OK[Flower]

Odpowiedz na/ edytuj Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami