Konkursy na Gotujmy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

Kocham_cukerky
Dziekuje Zbysiowa :-)


p.a. Misiu14 - ja wiem o kim piszesz...mnie tez osobiscie dziwi takie dziecinne zachowanie. ALe to jeszcze nic - jeszcze gorsze bylo zachowanie na fb - widzialyscie te posty pod niektorymi zdjeciami? to pisala ta sama osoba tylko z firmowego profilu....no ja przepraszam , ale zenada to mało powiedziane. Ewidentnie ktoś nie umie przegrac i tyle.

ja juz to pisalam na fb - mi moze sie nie podobac zwyciezki tort - moge miec swoje zdanie - ale zachowam je dla siebie. Bo chyba tak wypada? Pogratulowac i życ dalej ;-)
To komisja decyduje - nie musza sie nikomu tlumaczyc ze swojego wyboru i koniec kropka.Ktorego tortu by nie wybrali zawsze ktos bylby niezadowolony. Statowalo okolo 30 osob - od poczatku wiadomo bylo, ze wyga jedna - każdy liczyl sie, ze moze przegrac.....no chyba, ze jest sie tak pewnym siebie, ze z góry się zakłada, że pokona wszystkich. ;-)






zbysiowa napisał(a):

Będzie nam bardzo miło

Kocham_cukerky napisał(a):

WItajcie,
Poniekąd rozumiem Wasze argumenty. Czujecie sie związane z tym miejscem mocno i jako stałe bywalczynie czujecie sie krzywdzone, gdy pojawia sie ktos nowy i ewentualnie zgarnia nagrode.

Z drugiej jednak strony nie każdy nowy na forum przyszedl tu tylko po nagrode....i troche jest krzywdzace to co piszecie.

Ja dowiedzialam sie o konkursie na tort uk i tak trafilam tu - wczesniej nie wiedzialam o tym miejscu. Jak juz się pojawiłam spodobało mi się i mam nadzieje zostac i wnosic cos od siebie. Oczywiscie jesli sie zgodzicie.



Pozdrawiam


Odpowiedz na/ edytuj Konkursy na Gotujmy