Ludzie odbiło Wam ?....

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Ludzie odbiło Wam ?....

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
mania napisał(a):

Bahus napisał(a):

Mania....wiem... jesteś weteranem tej strony... wszystko wiesz najlepiej....ciekawe tylko po co tu wlazłaś....nowi raczej są skromni bo nie mają powodów wypowiadać swoich opinii, a Ty po paru wejściach na stronę wymądrzasz się pouczasz i wiesz najlepiej....dziewczę drogie jesteś Trollem i ja (i inni to wiedzą)



A Ty idiota i nie wypowiadaj sie za innych niech kazdy mowi za siebie a Trolla poszukaj u siebie.Jasne ze nowi siedza cicho, a niby dlaczego nie maja powodow wypowiadac swoich opinii ?kazdy ma takie prawo, a ty nie jestes tym ktory komukolwiek , czegokolwiek zabroni, przeszkadza ci ze ktos wreszcie sie odezwal? prawda w oczy kole? hahaha nie zamierzam wiecej prowadzic z toba zadnych przepychanek slownych bo to nie ma sensu .Nie po to tutaj sie zalogowalam zeby ktos taki zwracal mi uwage co moge a czego nie , a ty co wszystkie rozumy zjadles?"Doswiadczony" SREBRNY EKSPERCIE Aha i jeszcze jedno wlazic to mozesz ty wiesz gdzie i wiesz komu.


Oj mój drogi ostatnim zdaniem dałeś dowód kim jesteś, nikt "nowy" by tak się nie wysłowił.. daj sobie "na luz" .to Ci mówi.

Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Ludzie odbiło Wam ?....