Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Bernadetta napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Chcę poruszyć sprawę luki w Regulaminie - chodzi mi o to , że są osoby wstawiające hurtowo przepisy na dżemy , kompoty , kremy itp w których zmieniaja tylko jedno ( dwa słowa ) . Piszą przepis na np.kisiel agrestowy , potem tymi słowami na malinowy zamieniając agrest na maliny , potem gruszkowy , bananowy , wiśniowy . I tak jedzie delikwent po 20 owocach .Nie ma w Regulaminie punktu , który pozwala zablokować takie przepisy .

Ponieważ uważam to za nadużycie ( a w chwili obecnej mam w panelu takie własnie przepisy jednego z użytkowników ) zgłaszam problem do Admina i nie wstawię ich do poniedziałku aż nie uzyskam decyzji w tej sprawie .

Co prawda termin na wstawienie przepisów to 24 godziny ale traktuję to jako sprawę do wyjaśnienia i mam nadzieję , że zyskam Waszą aprobatę na takie działanie ( a jak nie to oberwę od Admina - trudno )


Buniu, popieram w 100 % Najpierw będzie kisiel z 20 owoców, później "soczek", "dżemik", "zupka", itd... i w gotujmy.pl się zaroi od bezsensownych przepisów...

Oczywiście, że popieram

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!