mam pytanie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: mam pytanie

Babciagramolka
Nie ma wyodrębnionej kuchni angielskiej ( zresztą na żadnej stronie kulinarnej nie ma ) . Chyba pokutuje w nas jeszcze stare ( niesłuszne ) mniemanie ,że kuchnia angielska jest fatalna . Nic bardziej błędnego .Wiele osób siedzi w tej chwili na Wyspie i ma możliwość przekonać się ,że kuchnia angielska jest smaczna i bardzo ciekawa . Cały problem jest z tymi którzy jadą do Anglii i tam żywią się hamburgerami , zupkami chińskimi lub naszymi słoikami z fasolka po bretońsku lub gołąbkami kupowanymi za funta. Raz na jakiś czas kupią jakąś zapiekankę w Tesco i tyle .Sami nie gotują , znajomych wśród Anglików nie mają , język znają szczątkowo - pojechali zarobić .
Co innego wszystkie Nasze Dziewczyny . Z przyjemnościa patrzę jak młode pokolenie które osiedliło się tam przyswaja potrawy kuchni angielskiej , dostosowuje je do naszych preferencji smakowych .
Gorąca prośba do Redakcji - zróbcie działkę KUCHNIA ANGIELSKA .
A druga prośba - czy nie ma szans na opcję EDYTUJ PRZEPIS ? Czasem zdarza mi się przy wpisywaniu coś pomylić i potem taki przepis ,, wisi na stronie " .A i z biegiem czasu jest tak że robię cos któryś raz z rzędu i dochodzę do wniosku ,że np inna ilość jakiegoś składnika zdecydowanie wpływa na smak potrawy - warto by poprawić , a nie ma możliwości.

Odpowiedz na/ edytuj mam pytanie