Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
joaska500 napisał(a):

Ja oprócz tego że odjęte miałam pkt za konkretne przepisy to jeszcze -500 więc moim zdaniem to nie uczciwe że jedni są karani a innym uchodzi to płazem. A taka kara lepiej uczy niż ciągłe tłumaczenia. Ja bardzo dziękuję że nadal mogę być na tej stronie i zapraszam do oglądania moich przepisów Mam nadzieję tylko że w końcu ktoś coś zrobi i usunie niektóre dzieła Smakosza.


Czyli wychodzi na to, że niektórzy mają przywileje i dostają nieograniczony czas na poprawienie wykroczeń (czego i tak nie robią), a innym bez szans poprawy usuwa się przepisy i nadaje punkty karne. Jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie osoby, które nie spełniają zasad regulaminu były karane, jednak nie rozumiem dlaczego prawo nie działa jednakowo w przypadku wszystkich użytkowników? Wydaje mi się, że gdyby w końcu admin usunął co poniektóre 'dzieła' Smakosza i polecial mu ostro po punktach, to w końcu by ten użytkownik coś zrozumiał i zaczął się przykładać do swych przepisów. A tak się śmieje prosto w twarz i obraża osoby, które jasno wyrażają zdanie na ten temat, głęboko gdzieś ma rady i wskazówki, nie edytuje i nie poprawia starych, niespełniających regulaminu przepisu i dalej bezkarnie zbiera punkty za byle co. Ale dalej moderatorzy bronią Smakosza, że każdemu trzeba dać szanse - owszem, ale nowym użytkownikom, ktorzy nie do końca poznali zasady regulaminu. Jakoś Smakosz na początku dodawał przepisy na piękne i wykwintne dania, a teraz nie potrafi sensownie napisać jak sie przygotowuje sałatke z 5 składników?!

Moderatorzy lub admin powinni wprost napisać jakie przepisy wymagają edycji i powiedziec, że jeśli przepisy nie zostaną poprawione w określonym czasie to zostaną usunięte, bo tak daje się tylko przyzwolenie na wstawianie byle czego, punkty są i wszystko jest w porzadku

Odpowiedz na/ edytuj Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę