Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Newsletter

misia5 napisał(a):

Smakowita88 napisał(a):

Sprawa się tyczy przepisu : https://gotujmy.pl/nalesniki-z-puszystym-serem,przepisy,163882.html#comments
a więc dzisiaj robiłam naleśniki oraz poszczególne etapy przygotowania ( zdjęcia) mam je na telefonie ale nie mam bladego pojęcia gdzie szwagier położył kabel usb. Zapytałam od razu po dodaniu przepisu ile mam czasu na dodanie zdjęć.Uzyskałam odpowiedź że dobę. Tak więc zdjęcia jeszcze dzisiaj do 19.00 powinnam dodać na spokojnie. Wiem że nie jestem wiarygodna ale nie zgodzę się z oceną 1 tylko dlatego że według kogoś kłamię . Ja zdjęcia dodam i co wtedy? 1 pozostanie. Szanowna Pani MagdaMM każdy mój przepis ocenia 1 i to nie dlatego że np. jest zły,źle opisany ale dlatego że niby ja kłamię w jej przekonaniu i próbuje mnie uczyć rozumu pisząc żałosne komentarze a tym samym szkalując mnie. Przecież tak nie może być. Oceny nie są adekwatne tylko to czysta złośliwość. Ja wiem że zawsze już będę miała przechlapane tutaj ale dopóki w regulaminie pisze że mam prawo dodać przepis bez fotek lub z fotkami -ja będę o tym decydować. Proszę o wyjaśnienie sytuacji Panią Tit.



Nie do końca dobę Zdjęcia możesz dodać nawet za 5 lat. Jednak jeśli ktoś chce uzyskać punkty za zdjęcia musi je dodać w przeciągu doby od dodania przepisu inaczej system nie naliczy za zdjęcia punktów.

No o to mi właśnie chodziło Misiu ogólnie dziękuję że tak szybko odpisałaś na moje pytania.Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy