, Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" /> , Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" />

Nie wytrzymałam...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Nie wytrzymałam...

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

Droga Pyzo, nie komentuję, bo od gadania nic się jescze dobrego nie stało, a my pracujemy nad nowymi zasadami konkursów i już od stycznia będą wprowadzone zmiany. Co oczywiście nie zapobiegnie wszystkim bolączkom. To jest portal społecznościowy. Zobacz czy na Naszej klasie komukolwiek przyjdzie do głowy ubliżać właścicielowi, czy moderatorowi za to, że wchodzą tam przestępcy i naciągacze. To się zdarza na każdym portalu społecznościowym, bo on z założenia ma charakter otwarty dla wszystkich. Przejrzyj fora na onecie, gazecie, o2 - ile jest tam bluźnierstw, antysemickich odzywek i nadużyć. Oni też nie są w stanie zapewnić czystości i porządku.
Takie rzeczy może zapewnić tylko portal zamknięty, płatny. Twoje oczekiwania Pyzo nigdy nie będą tutaj spełnione, bo formuła gotujmy nie jest zamknięta do elitarnego grona, tylko opiera się na powszechnej dostępności. Nie możemy zatrudnić fachowców od gotowania do moderowania przepisów, to nierealne. W nowych zasadach konkursów będzie konkurs z jury. Tit

Tit, dopiero dzisiaj trafiłam na ten wątek i w wielu sprawach muszę Ci przyznać rację ale też dużo racji ma Pyza. W interesie właścicieli strony jest jej wysoki poziom.Nie można tolerować cwaniaków typu Pioge (obserwuję go od dawna i widzę co dodaje) czy kopiarzy typu persik. Każdy szanujący się portal już by ją zbanował a tu nie, codziennie zgłaszam 4-8 jej plagiatów! Owszem, są usuwane ale nie wiem na co czekasz Ty, na co czekają właściciele strony? Aż ja znajdę wszystkie plagiaty?! A ona opracowała już nowy sposób dodawania plagiatów i ma nas w nosie! Jeśli czegoś z tym nie zrobicie za 2-3 miesiące będzie znowu ponad 1000 plagiatów.A to jest tylko w Twojej gestii. I nie mów mi,że moderator nie jest kucharzem więc puszcza przepis pt. "weź słoik kompotu ze śliwek i słoik kompotu z truskawek, wlej do dzbanka i wymieszaj" Autentyk, jeśli będziesz zainteresowana to podam Ci linki do niego i kilku podobnych z ostatniego czasu! Zgadzam się, że moderator nie jest cenzorem, ale pewne minimum ingerencji musi być! Kompot ze słoika, budyń z torebki, nie o taki poziom strony chodzi! Chetnie pomożemy ( zresztą swoją ofertę już Ci złożyłam) ale tu trzeba chęci WSZYSTKICH!

Odpowiedz na/ edytuj Nie wytrzymałam...