No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Termar napisał(a):

Pawel Dobosz napisał(a):

Witam wszystkich

W kwestii edytowania przepisu - dziś zaczęliśmy prace umożliwiające edycję własnych przepisów. Mamy dwa problemy do rozwiązania - kwestie technologiczne i kwestie moderowania zmienionego przepisu. Wydaje mi się, że żadna z tych kwestii nie stanie na przeszkodzie by uruchomić nową funkcję. Myślę, że jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia uda nam się zaoferować Wam tą użyteczną opcję.



Witam.
Dziękuję za przychylenie się do naszych próśb.
Myślę że nie powinno być żadnego większego problemu w obu wspomnianych prze Ciebie kwestiach.
Funkcja edytowania własnego przepisu sprawdza się i to świetnie na wielu innych stronach kulinarnych, a co zaś tyczy się moderowania już raz zmoderowanego przepisu moim zdaniem mija się z celem, gdyż nikt do swojego przepisu nie dołoży "kawałka" zapożyczonego od innej osoby, lecz poprawi swój, lub doda do niego coś, co np dodał by polepszyć smak, czy wygląd poprawy, a co będzie stanowiło o jego apetycznym wyglądzie bądź smaku.
Pozdrawiam Teresa.



No właśnie przydała by się edycja..bo zamiast POTRAWY napisałam POPRAWY...a to zupełnie co innego!

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl