No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Glumanda napisał(a):

Pyza napisał(a):

Persik, jest bardzo proste wyjście z sytuacji, o której piszesz. Wstawiaj własne zdjęcia i nikt Ci nie dorzuci tego, czego nie chcesz. Sama tak robię i nie mam problemu.

Pyzo mam nadzieje, ze wiesz ze tu nie tylko o Persik chodzi. Ty masz np. wszystkie przepisy opatrzone pieknymi zdjeciami, ale sa tacy, ktorzy np. albo nie maja wlasnego aparatu albo dodajac przepis nie maja jeszcze aktualnego zdjecia.
Wtedy denerwuje, gdy ktos doda Ci zdjecie ..a Ty nawet nie wiesz kto.. Ani sie podziekowac, ani skrytykowac.. w razie potrzeby.
Mozna tez dodac w przypadku przepisow bez zdjec, ze kto wykona danie wg przepisu, a ma mozliwosc pstrykniecia zdjecia, niech je zrobi i doda. Nawet gdyby ta opcja miala zniknac, zawsze mozna wymienic sie zdjeciami na forum i podziekowac za darowizne a przy dolozeniu zdjecia podpisac je, ze znalazlo sie sie przy przepisie dzieki uprzejmosci "milej osoby" i tu podac jej Nick.

P.S. Znam historie zdjec Persika, powyzsze napisalam poniewaz, nie tylko Persik miala problemy z tego powodu...

Zgadzam sie !
U mnie noc juz ciemna i glucha ok.6 lato nie lato i moje zdjecia zawsze zolte lub czerwone ...Mam taki maly, podreczny aparat i nocne zdjecia nie wychodza najlepiej.Do tego dochodzi jeszcze problem samego wykonania potrawy czasami trudno slowami wszystko wytlumaczyc...

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl