fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: O)

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
msewka napisał(a):

pusieczek2@wp.pl napisał(a):

msewka z przyjemnością się z Tobą napije,a na tą opaleniznę zrób okład z kefiru mnie nie raz pomogło

Nie bardzo mam skąd dziś wziąć kefir,ale mam balsam łagodzący po opalaniu.Przezorny zawsze zabezpieczony
Rano nadal skóra czerwona,ale już nie tak ogniście jak wczoraj.Najwyżej drugi raz skóra mi zejdzie tego roku.Kiedy ja się opalę normalnie?
Jak mam wolne weekendy z reguły psuje się pogoda a jak pogodę mam to przegnę z tym opalaniem i następnego dnia o opalaniu mogę zapomnieć.A nakupiłam preparatów z filtrami przed urlopem masę.Tylko nie sądziłam wczoraj,że aż tak mnie przypiecze.Ale noc była spoko,a tego się najbardziej obawiałam.
Idziemy zaraz się szykować do kościoła.Wczoraj go znaleźliśmy.Właścicielka wytłumaczyła nam lakonicznie,gdzie się znajduje.Zamiast 10 minut,które mieliśmy pokonać my szliśmy dobre pół godziny.Po mszy okazało się,ze szliśmy okrężną drogą i z powrotem wróciliśmy w dobre pięć minut i to cały czas stromo pod górkę.Za to dziś już idziemy na skróty i to jeszcze z górki.Pozdrawiam..

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)