fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: O)

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
msewka napisał(a):

Sarenka napisał(a):

Moj maz, podobnie jak Ty Ewo, zrobil maly prozadek w ogrodku, wyrwal kilka ostatnich cukini i usunal ich pedy. Sara wziela sie dzisiaj za szpadel i wykopala gleboka dziure, w pustym miejscu po cukiniach. Z dziurky w ziemi jest bardzo dumna i pol dnia mi o niej opowiada, pokazujac sposob, w jaki wykopala ten rowek.Po poludniu chciala zabrac sie do ponownego podkopywania, ale musialam ja troszke przytemperowac, bo przeciez jutro ma pierwszy dzien w szkole i dobrze by bylo aby zostalo jej troche energi na jutrzejszy dzien. Jest taka szczesliwa z powodu rozpoczecia roku szkolnego, ze chodzi nakrecona, zzartuje, smieje sie i spiewa! I kiedy oglada foteczki pysznosci z gotujmy, pokazuje paluszkiem i pyta - Mama, spojrz jakie ladne, zrobisz to? Taaak wszystko kochanie, kiedys..

Sarenko,to ja zapraszam Twoją córkę do mnie na działkę.Niech sobie kopie dołki do woli.A my sobie posiedzimy przy jakimś smakołyku z drugimi połówkami.
A co do szkoły,to energii Jej wystarczy i na szkołę i na zabawę i na kopanie dołków.Dzieci mają tyle energii,że my już o tym zapomnieliśmy.Więc,jeśli lubi to niech sobie dłubie w ogródku.Niestety moja latorośl nie przejawia w tym kierunku zainteresowania a chciałabym,żeby czasem ze mną pojechała na działkę.Więc lepiej córkę zachęcaj,tym bardziej,że za granicą dzieci chyba nie mają tak napiętego planu lekcji i tyle zadawane do domu.Buziaki,bo zaraz zmykam do pracy.Mąż jeszcze na zwolnieniu,więc mnie odwozi, a tak już byłabym w autobusie.Pa

Sarenka,twoja mała ma chyba podobny kod "genetyczny kopacza" jak mój najmłodszy syn,też tylko dołki kopie wszędzie i o każdej porze.a to dla was na zakąskę
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)