Oceny od nieznajomych

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
zbysiowa napisał(a):

U mnie, teraz sprawdziłam, zaczęły się samoistne oceny od 27 cze 2014 23:32,

Wychodzi na to że wszystkie moderowane przeze mnie przepisy, wychodziły z ocenami.
Czekamy na wyjaśnienia ,mam nadzieję że większość czyta ten wątek

Babciagramolka napisał(a):

O rany - ja wczoraj sprawdzałam kto mnie oceniał ( wyszło , ze sama sobie postawiłam 3 ) , ale teraz zerknęłam w profil i mnie zatkało . Wychodzi że od 3 czy 4 dni naklikałam chyba wszystkim których przepisy wstawiałam niskie oceny .

Kochani
Musicie mi uwieżyć na słowo . Bardzo rzadko oceniam przepisy i to tylko wtedy gdy mi jakiś przepis wyjątkowo się spodoba , co jak się domyślacie skutkuje wysokimi ocenami.Ostatnio mało siedzę na stronie więc i nie stawiałam na pewno żadnych ocen.

Wściekła jestem stasznie bo wychodzi na to , że nic nie robiąc sprawiłam wielu osobom przykrość . W każdym razie pewnie takie odnieśli wrażenia.


Grażynko niestety nie wszyscy. Zaczynam zbierać żniwo tej systemowej pomyłki. Osoby, którym system przyznał w moim imieniu niskie oceny teraz mi się odpłacają tym samym. I choć wiem, że oceny nic nie znaczą to jednak jest to bardzo przykra "niespodzianka". A ja się zastanawiałam za co 3 gwiazdki dostałam. Teraz już wiem :/

Odpowiedz na/ edytuj Oceny od nieznajomych