Od moderatorki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Izabella
  • Izabella

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

msewka napisał(a):

Zajrzyjcie do przepisów Kuchmistrza.Powinno się usuwać takich użytkowników,którzy ewidentnie jaja sobie robią z tego portalu.
Np. przepis na ziemniaczankę z surowych ziemniaków i zimnej kranówy.
A tak miło tu było jak zaczynałam .Niestety idiotów nie brak.



Ewciu, to jak wnioskuję zaczęło się piętrzyć od czasy wiekszego napływu "wiary" z Wielkiego Żarcia, tak jakby komuś zależało na skopaniu GOTUJMY, w sposób iście prymitywny, chamski. Wulgarny to za delikatne określenie. Tak samo jak atak Lucy na mnie ... podczas gdy nie miała żadnego powodu do tego próbowała wywołaś awanturę . Zupełnie podobnie robiono "zadymę" wobec mnie na WŻ, prowokując do ostrzejszych moich słów, aż doprowadzono do zbanowania mnie ... gdy tylko wytknąłem bałaganiarstwo wprowadzane na forum w sposób wulgarny doprowadzono do awantury i ..bana.
Tu chciano popwtórzyć historię. Teraz nie pozwolę również "robić sobie na głowę" ani też ("uzurpator" ktoś może i powie?!), gnoić miejsca, w którym jestem, tj. NASZEJ STRONY >"GOTUJMY|"<
Dlatego uważam, że należałoby niedopuszczać do wstawiania idiotycznych ptrzepsów, jak i kretyńskich artykułów typu "biegunki" ... umysłowej,
również walczyć z plagiatami tak przepisów jak i fotek.. Zdjęcia odbiegajace od dania gotowego nie powinny być punktowane, a może i nawet wszystkie zdjecia nie punktować (jeśli to program czyni automatycznie wyeliminować).
I choćby to spotkało się znów z atakami ... uzyje tu mojego sławetnego określenia: "gołębic", dalej będę wytykał niedbalstwo w przepisach (pierw oczywiście uwagi raczej na P.W. (), plagiaty i niechlujstwo, kpiny, a nie przepisy ale w sposób bardzo ironiczny.
Jesyteśmy tu wszyscy by wymieniać doświadczenia, zawiązywać znajomości, bawić się , żartować ... ale nie pozwólmy wrzucać śmieci, kpić z nac=szych zamiłowań, z naszego hobby, uczmy się nawzajem ...również gotowania, sporządzania smacznych posiłków.
I czasem do diabła zaglądajcie na chata bo tam już chyba pajęczyną drzwi zarosły
U już mnie gęba zabolała od gadania ...

P.S.
Moze w tekście powyższym zdarzą sie "literówki" ...wybaczcie, pisząc to jakbym mówił..powiedziane nie można poprawieć, a tyle się napisąłem ze nie mam siły poprawiać. Sens wypowiedzi jest chyba(?) czytelny, a o to chdzi wtej ....gadaninie.
pozdrawiam wszystkich..tych za i tych przeciw, a także co są za a nawet przeciw

UZUPEŁNIAM;
bedę to wszystko czynił o czym wyżej napisałem jeśli GÓRA ...pozwoli, oczywiście .


A to ciekawe co piszesz _ znalazlam ta slawna strone wz i poczytalam sobie forum w roli glownej z toba,tylko tam wystepowales pod innym nikiem chyba ?
Po przeczytaniu wielu watkow,uwazam ze bardzo dobrze moderatorzy zrobili ze cie zbanowali.
Bo byles tam glownym wichrzycielem i maciwoda obrazales wszystkich, pouczales,ludzie mieli ciebie dosc !
Pierwszym razem dostales bana,ale ci darowali bo ktos sie wstawil za toba,ale drugi raz juz nie! wiec po co udawac swietego?
Tamtejsi moderatorzy, wyjasnili uzytkownikom dlaczego cie zbanowali,bardziej zalezalo im na innych uzytkownikach niz na tobie. Czasamy warto spojrzec na siebie z dystansem i umiec sie przyznac do bledow.:

Odpowiedz na/ edytuj Od moderatorki