Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Wokalista
  • Wokalista

  • Posty: 77
  • Przepisy: 543
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

Wokalista napisał(a):

Do Pani Heni:

Specjalna wiadomość

Ma Pani złych informatorów co do tego spamu gdyż iż ponieważ wiadomości wypłynęły w pierwszych dniach konkursu i nie są wysyłane dalej do nikogo więcej gdyż iż ponieważ Babciagramolcia (jak się pomyliłem to proszę mnie nie zabijać), wytłumaczyła mi co robię źle a nie narzucała mi coś za plecami.. "Szczerość" przede wszystkim ... A to że ludzie ocknęli się dopiero teraz , nie moja wina.

Człowiek popełnia błędy i być może ja go popełniłem "Lecz dzięki Babcigramolci" ludzie się zmieniają .. to jest prawdziwa Kobieta Sukcesu...
Uważam (i tu może kogoś urażę chodź nie mam zamiaru) że Babciagramolcia powinna zarządzać "moderatorami" gdyż iż ponieważ wydaje mi się najrozsądniejszą osobą. (Wraz z Panią Cherry i Panią Tit).

Ps: Nie podlizuje się ! ! ! ! ! !
Ja Twierdzę i stwierdzam fakty


Dobrze, że nie Pan tu zarządza.A moderatorzy nie są do zarządzania tylko do pracy, ciężkiej pracy. Babciagramolka jest takim samym moderatorem jak ja i jak dobrze zrozumiałam jej post wcześniej, nie podobają jej się pewne praktyki tak jak i mnie.Nie sądzę aby był Pan upoważniony do oceny pracy moderatorów.Pańskie wypowiedzi na forum są dosyć nie wyważone.Teraz nie po raz pierwszy. Potem przeprosiny i od nowa.A w ogóle Pańska odpowiedź jest typu "uderz w stół.a nożyce się odezwą".Przecież ja nie wymieniłam Pańskiego nicka i nie napisałam nic co by wskazywało na Pana. Skąd Pan wie,że chodzi o Pana? Dalsza polemika nie ma sensu i proszę przynajmniej ze mną tematu nie kontynuować.Sprawę, o której pisałam oceni Redaktor Prowadzący. Jej decyzja będzie wiążąca. A ja przekaże jej kolekcję maili od użytkowników pisanych do mnie wczoraj i dzisiaj z prośbą o interwencję w tej sprawie.Ja też nie pozwolę sobie w kaszkę dmuchać, jak to Pan pisze i proszę więcej nie próbować mnie obrażać.


heh nawet nie próbowałem obrażać
Bo jak już obrażać to na maxa.

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady