Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: odp

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Kathlyn napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):


Już pewnie o tym pisałam ale jeszcze raz wyjaśnię. Czasem pytacie czemu niektórym użytkownikom dopisuje się w nazwie przepisy np. wg Ali , Oli czy czoś tam . Niektóre nazwy są tak popularne , że wasze przepisy giną w masie innych , a po za tym wyszukiwarka w Googlach umieszcza taki przepis nie wiadomo na której pozycji. A tak - mamy nazwę inną od reszty .Główne słowo typu np. gulasz pozwoli wpisać się we wszystkie przepisy na gulasze , a gulasz izy - wyrózni przepis.

Buniu, mój dzisiaj zatwierdzony przepis zapiekanka serowo-pomidorowa jest jedynym o takiej nazwie na portalu. Próbowałam z zapiekanką pomidorowo-serową, jej także wyszukiwarka nie odnalazła. Więc czemu został dodany mój nick w nazwie przepisu? Przy innych moich przepisach nie martwiono się też na której pozycji zostaną odnalezione przez Google. Takie np fale dunaju albo surówka piękności czy naleśniki. Ja wolałabym pozostać przy dawnej nazwie tego przepisu, bez mojego nicka, nazwa i tak jest szczegółowa.



Sprawdziłam i jest taki przepis https://gotujmy.pl/zapiekanka-serowo-pomidorowa,przepisy,77007.html

Odpowiedz na/ edytuj Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami