Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

Babciagramolka
dNetka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

robertjankopp napisał(a):

Ja nie mam się czym pochwalić bo moje zdjęcia nie są zamieszczane,a o nagrodzie za awans też nie ma co wspominać bo jej także nie dostałem, z resztą żona też nie dostała będąca na tym portalu.Jestem już na innym portalu gdzie nie faworyzuje się tylko tych użytkowników z górnych półek.


Przypominam tylko , ze nagrody za awans są weryfikowane raz w miesiącu i wtedy Redakcja zwraca sie do użytkowników , którzy awansowali o podanie ( lub potwierdzenie ) danych osobowych . To nie działa tak , że w poniedziałek przekroczy się punkty i awansuje a we wtorek wysyłana jest nagroda . Jesteś bardzo niecierpliwy .A co do wygrywania to nie popadasz czasem w przesadę ? Jak ktoś jest dobry to wygrywa nie zależnie od tego czy jest na portalu 3 lata czy trzy dni ( pomijam Rankingi przepisów bo to akurat jest bolączka wszystkich stron . Zawsze się trafią pazerni którym nagrody padają na oczy i zrobią wszystko żeby tylko wygrać ).
Po to żeby wygrywać trzeba po prostu gotować, robić piękne zdjęcia , uczyć się - a na to trzeba czasu .
Jeśli uważasz że gdzie indziej da się wygrywać bez tego to zazdroszczę optymizmu . Startowanie w konkursach kulinarnych to cięzka praca .
Życzę powodzenia jak już coś wygrasz na innej stronie to pochwal się tym

Kurcze,znowu cos napisze.To nie jest prawda,ze moderatorzy nikogo nie faworyzuja.Jestem tutaj stosunkowo krotko,ale jakos od razu rzucilo mi sie w oczy to ze jest tutaj pewna grupa uzytkownikow,ktorzy maja jakas specjalna taryfe ulgowa we wszystkich dziedzinach.I na tym portalu jakos tak wyjatkowo latwo wyczuc sympatie i antypatie moderatorow do poszczegolnych osob.Moderator jest czlowiekiem i ma do tego prawo,rzecz jasna tylko to jest portal dla wszystkich,nie dla wybranych.Dlaczego jednych sie ignoruje,innych nie?Dlaczego jednych sie serdecznie wita innych nie?Swojsko tutaj,ale nie ma rownych szans dla wszystkich.Aha.To jest portal kulinarny,nie fotograficzny.Warto czasami zwrocic uwage na przepisy mniej fotogeniczne,bo one,tak jak i ludzie,czasami tez sa fajne.Pozdrawiam


Netko- ale prawda jest taka że Moderator dopuszcza lub nie przepisy bez wnikania w sympatie osobiste i ocenę przepisów . Ja ( i kazdy kto zajmuje sie moderowaniem ) ma tylko sprawdzać czy przepis nie jest skopiowany i czy jest zapisany w całosci , czy nie ma napisanych ewidentnych bzdur ( bo i tak sie niektórzy bawią ) , obraźliwych treści itp. Przepisy w konkursach ocenia Jury ( z reguły ktoś od sponsora ) i Moderatorom nic do tego . Prywatnie moge sobie pogadać na forum z tymi których znam i lubię ( bo przecież nie wszystkich znam ). Ktoś drugi kto jest Moderatorem zna i lubi kogoś innego - ale to sprawa prywatna . Użytkownicy sami zdobywają sobie sympatie na stronie , zawierają znajomości .
Nie ma taryfy ulgowej dla kogoś tylko dla tego że jest dłużej na stronie . Tyle że tak to się jakoś składa że Ci co zostają stosują się do Regulaminu i dobrze im tu .
Masz racje co do tego ze to portal kulinarny a nie fotograficzny - i przecież takie przepisy ( bez zdjęć ) są tu w większości wstawiane . A że sponsorzy wolą przepisy ze zdjęciami - no cóż na wielu portalach są nawet konkursy gdzie sponsorzy życzą sobie by obok potrawy na zdjęciu widoczny był produkt sponsora . Tu Moderatorzy nie mają nic do powiedzenia .
Co do kłopotów z dodaniem zdjęc na forum . Jak już pisałam Robertjankopp jest trochę niecierpliwy . Czasem tak się zdarza , że serwer jest przeciążony i są problemy z wstawianiem przepisów i zdjęć . Ja wczoraj też kilka razy podchodziłam do wstawienia przepisu i wyskakiwał mi błąd .
To nie jest szykanowanie zdjęć Roberta a zwyczajny błąd programu. a może wstawia po prostu za duży format zdjęcia . Czasem wystarczy zmniejszyć wielkość pliku .
Nie wiem czemu Robert uznał , ze jest jakoś szczególnie dyskryminowany . Kilka razy pisał do mnie . Starałam sie za każdym razem grzecznie odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości .
Mam prośbę - napisz do mnie na PW - bo bardzo jestem ciekawa co uznajesz za faworyzowanie niektórych użytkowników ( nie chce tego roztrząsac na forum by kogos nie urazić ) . Moze akurat ja nieświadomie robię cos co może drażnic innych jesli tak to przepraszam ale musze przyznać , że nie dostrzegam tego .

No i trafiło mi się wczoraj ,, zdażenie ,, w tekście Dostałam wiadomość na PW - dzięki - poprawiłam i mam nadzieję, że więcej mi się nie zdarzy - hi hi )




zmieniono 8 razy (ostatnio 20 kwi 2011 06:55 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;