co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

kinga napisał(a):

A u mnie były resztki z wczoraj,botwinka z jajkiem i lasania,takze miałam wolne od gotowaniaAle i tak całe popołudnie przesiedziałam w przepisach,gdyż na sobotę zaprosilismy dwie pary znajomych na kolację,dodam jeszcze ze obie pary czekają na pierwsze maleństwo

Kinia ja też w sobotę będę gościć 2 pary, jedna z dzieckiem.Tyle, że planujemy grillować.Mięso zamarynowałam dziś, jutro łososia.Śledzik zrobiony, tortilla w sobotę i szaszłyki także.No i jakiś sosik czosnkowy.

Ewciu ja najpierw tez myślałam o grilowaniu,ale u nas mimo iz w dzień grzeje,to wieczorami jeszcze nie za bardzo posiedzi bo jest chłodna,jak już pisałam moje koleżanki w ciąży,wiec rozgrzewac mogły by sie tylko herbatkamiTakze po wiekszym namysle doszłam do wniosku,ze kolacja bedzie w domuW zeszły weekend wypróbowałam naleśniki ze szpinakowym farszem(pyszne)wiec w ten weekend się powtórzę i zastanawiam się jeszcze nad babką wileńską,chociaż mama namawia mnie na grecką zapiekankę,jutro się wszystko okaże jak będe sie wybierała na zakupy

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?