co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Tez tak mam, ze czasami walcze, mimo niecheci, zeby mi sie nareszcie udalo cos, co nie rokuje optymistycznie. Pamietam, kiedy zrobilam ciasto z delicjami i masa wyszla paskudna, zwazona i ogólnie niesmaczna. Postanowilam, ze mimo wszystko ulepsze to ciasto i mi wyjdzie. No i wyszlo, choc juz wiecej powtórek robic mi sie nie chcialo.

Rzeczywiscie serniczek za drugim razem wyszedl Tobie idealny, wyglada cudnie.


thegrooba napisał(a):

Natala1210 napisał(a):

thegrooba napisał(a):

A tu sernik


Sernik pierwsza klasa,zresztą naleśniki też!


Przyznam, że sernik to dubel Kombinowałam dzień wcześniej ze spodem z herbatników, ale tak to jest gdy się za bardzo chceZamiast poszukac jakiejś sprawdzonej receptury.. niestety z ciastami nie warto ryzykować Ale człowiek uczy sie na błędach i nie dość , że wyszedł plaski, to jeszcze odpadały te brzegi i w końcu jedliśmy same serowe trójkąty z orzechamia czarna masa poszła w kosz Nad kolejnym trochę bardziej się wysiliłam, w sensie moja cierpliwość mnie uratowała i oto powstał sernik prawie idealny, którym mogę sie pochwalić A oto zdj tego pierwszego skazańca, przed katastrofą Na szczęście wiaderko miało 1 kg,. a do sernika potrzebne mi było 0,5 kg;D więc bez problemu zrobiłam drugi że mi się chciało hi hi

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?