Galeria fotograficzna.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Galeria fotograficzna.

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
msewka napisał(a):

iwi69 napisał(a):

Sarenka napisał(a):

A ja juz tak mam, ze lgne do cieplych ludzi i raczej tylko takich mam przyjaciol. Taki dziwolag ze mnie, uwielbiam dobrych,cieplych ludzi i tylko takim ufam, choc z zaufaniem jest u mnie raczej trudno, musze kogos dobrze poznac, aby obdarzyc go kredytem zaufania. Na szczescie sa na tym swiecie dobrzy i szczerzy ludzie, potrafiacy dostrzec ciut wiecej niz tylko czubek wlasnego nosa

O bardzo sie zgadzam i u mnie tez ciezko z tym zaufaniem oj bardzo.No coz zycie mnie nie rozpieszczalo.

Ja mam w pracy często dowody sympatii i klientów i wykonawców,którzy współpracują z naszą firmą od lat.I pomimo odpowiedzialnej pracy i niekoniecznie wysokich zarobków, to mnie trzyma 11 lat w tej samej firmie.Inni pną się w górę i zarabiają więcej a ja trwam ,doceniając miłą atmosferę.Naiwne to , ale już pracowałam w firmach,gdzie nie wiadomo o co chodzi szefostwu itd.Tewraz cenię spokój,dobre towarzystw i sympatyczną atmosferę.I pewnie długo moje zarobki się nie zmienią.Trudno! Pozdrawiam podobnych mi szaleńców.

DZIEWCZYNY moje kochane,to dziwne może,ale czuję sie tak,jakbym znała WAS od lat i teskno mi do WAS ,gdy nie mam czasu tu wpaść na ploteczki,dobrze że JESTEŚCIE,pozdrawiam cieplutko z całego

Odpowiedz na/ edytuj Galeria fotograficzna.