Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Babciagramolka
szczurek napisał(a):

kochana sandro!przez przypadek znalazlam sie na tym forum,ale jezeli chceszsprobowac prawdziwej kuchni greckiej to nie zawracaj sobie glowy przepisami pani luny i jej kolezanek,ktore tak wspaniale bronia jej nieudacznosc!wejdz na facebook i znajdz profil myolivetree kuchnia grecka.nie interesuje mnie to jak ma na imie i jakie ma przezwisko kazda z was,ale obrazac to tylko glupie polki potrafia.ja jestem greczynka ,ktora wyszla za maz za polaka.nauczcie sie najpierw gotowac,a potem przedstawiajcie oryginalne przepisy,a jak nie to piszcie przepis ala ellinika a nie greckie to i tamto......a ty luno greczynki po grecku chcesz nauczyc gotowacpowodzenia graj wariata zpolek a nie ze mnie!καληνυχτα και ονειρα γλυκαααα!


Ajjjj !
To już przegięcie . Chamstwo nie ma tu wstępu. Kogo od głupich wyzywasz ? A skąd Ty pochodzisz ?
Chciałam dowcipnie zakończyć sprawę- Wy wyszli byście z honorem bo publicznie napisałam pozytywne rzeczy o osobie która konflikt zaczęła - robiąc jej jeszcze reklamę .Ale widać nie dociera .Trudno. Sami sobie wystawiacie opinię a Pani Barbara zamiast zainteresować kuchnią grecką to zrobiła jej antyreklamę , swojemu bloogowi też .A teraz WY wystawiacie opinię Grekom ( a w zasadzie Polkom mieszkającym w Grecji ) . Co w Was wstąpiło ?




zmieniono 1 raz (ostatnio 24 paź 2010 00:44 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki