Ludzie odbiło Wam ?....

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Ludzie odbiło Wam ?....

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

mania napisał(a):

Bahus napisał(a):

Co to za przyjemność śledzić wątek...Herbata, talizman anoreksja jaspis islam ....i tak w nieskończoność..... Czy to strona dla debili czy dla pasjonatów kuchni?



Uwazasz osoby , które cztaja i/lub pisza do tych wątków za ``debili``? a kim Ty jesteś,że masz prawo oceniać w ten sposób ludzi? - Psychiatrą czy tylko pacjentem...?!


Nawet nie wiesz jak jesteś bliska w trafności co do mojego zawodu...no bynajmniej pacjentem nie jestem (jeszcze) . Zresztą jesteś tutaj dopiero co i skąd masz takie wiadomości (no chyba, że jesteś kolejnym klonem pewnej wykluczonej z naszego grona osoby)



To ,że jestem na tym portalu od niedawna nie znaczy ,że nic nie widzę, potrafię czytać i wyciągać wnioski. Szybko Cię przejrzałam i juz widać ze nie radzisz sobie ze sobą,a jeśli jestes psychiatrą lub psychologiem to nic juz dodać i nic ująć - PODOBNO KAZDY PSYCHIATRA LUB PSYCHOLOG MA PROBLEMY ZE SOBĄ.Aha a co do klona - napewno nim nie jestem jestem pierwszy raz zalogowana na tym portalu ,a to ze być moze jesteś jakimś tam ``znawcą ludzi ... ``nie znaczy,ze powinieneś i ,że potrafisz ich oceniać .

Odpowiedz na/ edytuj Ludzie odbiło Wam ?....