Ludzie odbiło Wam ?....

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Ludzie odbiło Wam ?....

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

mania napisał(a):

Bahus napisał(a):

Mania....wiem... jesteś weteranem tej strony... wszystko wiesz najlepiej....ciekawe tylko po co tu wlazłaś....nowi raczej są skromni bo nie mają powodów wypowiadać swoich opinii, a Ty po paru wejściach na stronę wymądrzasz się pouczasz i wiesz najlepiej....dziewczę drogie jesteś Trollem i ja (i inni to wiedzą)



A Ty idiota i nie wypowiadaj sie za innych niech kazdy mowi za siebie a Trolla poszukaj u siebie.Jasne ze nowi siedza cicho, a niby dlaczego nie maja powodow wypowiadac swoich opinii ?kazdy ma takie prawo, a ty nie jestes tym ktory komukolwiek , czegokolwiek zabroni, przeszkadza ci ze ktos wreszcie sie odezwal? prawda w oczy kole? hahaha nie zamierzam wiecej prowadzic z toba zadnych przepychanek slownych bo to nie ma sensu .Nie po to tutaj sie zalogowalam zeby ktos taki zwracal mi uwage co moge a czego nie , a ty co wszystkie rozumy zjadles?"Doswiadczony" SREBRNY EKSPERCIE Aha i jeszcze jedno wlazic to mozesz ty wiesz gdzie i wiesz komu.


Oj mój drogi ostatnim zdaniem dałeś dowód kim jesteś, nikt "nowy" by tak się nie wysłowił.. daj sobie "na luz" .to Ci mówi.

Bahus


Ty juz dawno pokazales kim jestes ...

Odpowiedz na/ edytuj Ludzie odbiło Wam ?....