macie psa?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: macie psa?

Marika_1961
eli_555 napisał(a):

Marika_1961 napisał(a):

eli_555 napisał(a):

Ja mam 4 letnią sunię Wikusię i 1.5 rocznego pieska Nerusia.Moję pieski wolą jedzenie gotowane:kaszę,ryż z warzywami i mięskiem.Z suchych karm lubią czapi,ale tylko "pomaszkiecić".
1.Ponad rok temu
2 i 3.Pieski teraz

Fajniutkie ja moze kiedys znowu sobie sprawie pieska ale musi wygladac tak samo jak nasz Ohle,narazie mamy po nim wspomnienia i jeszcze wszystkie odglosy jakie sa czasami w mieszkaniu kojarzymy z nim

Mariko,ja też miałam pieska (12 lat).Musiałam go dać uśpić,bo był bardzo chory i się męczył.Ale w domu było bardzo smutno bez pieska i 4 dni później mieliśmy już 8 tygodniową Wikusię.Bruna wspominamy do dzisiaj,bo był wspaniałym przyjacielem.

my musielismy naszego uspic bo lekarka zaaplikowala mu zbyt mocna narkoze przy rwaniu zebow a mial chore serce,gdyby lekarka przed op zrobila rtg serca to moze by do tego nie doszlo...Dzieci chcialy nam podarowac psa na swieta ale nie zgodzilismy sie raz ze to bylo jeszcze za wczesnie a po drugie nas duzo nie ma w domu.Jak dzieci poszly na swoje to jest problem co z psem kiedy my gdzies wyjezdzamy,duzo teraz podrozujemy-puki zdrowie pozwala,ale nie mowie ze nie bede miala kiedys napewno.;-)))

Odpowiedz na/ edytuj macie psa?