Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

Babciagramolka
myszka25 napisał(a):

bajtek napisał(a):

cherry napisał(a):

Jak się wkurzę i zobaczę jeszcze jeden przepis maślankowy na stronie zabieram 500 wirtuali. Za niską wartość przepisów.
Cherry czasem też potrafi.
A różnice w punktacji przepisów bez zdjęć - ze zdjęciami są dyskutowane.


I oby ze skutkiem pozytywnym....bez zdjęcia powinno być 1 do 2 punktów maksymalnie, więc co niektórym za bardzo by się wtedy nie opłaciło.

tak zgadza się że niektórzy przepisy kopiuja od innych, ale co z tymi co tego aparatu nie maja? i uczciwie dodaja swoje przepisy sprawdzone w rodzinie a tu beda pokrzywdzeni jedynie dlatego ze nie moga dodawac zdjec i dostana mniej punktow za to. A po za tym niektorzy maja sto pomyslow na przepisy i dac kazdemu przepisowi zdjecie no szok..a ja dodaje zdjecie jak akurat jak robie dana potrawe, czasami pisze przepis bo sobie przypomne a potem dodaje zdjecia. jedym slowem sa tu uczciwi kucharze, maja znakomite przepsy a sa bez zdjec, po co takich "krzywdzic?"


Widzisz to jest tak - pomysłów na dania to ja mam tysiące ale ich nie wstawiam dokąd nie sprawdzę w 100 % gotując - nie dopracuję szczegółów , ilosci przypraw itd. Przepisów zapisanych też mam setki bo przez 40 lat prowadzenia domu różnorakich potraw sie nagotowałam. Wstawiam to co gotuję na bierząco - fotografuję to i wstawiam . Nie spieszę się . Mam 2132 przepisy ze zdjęciami ale wstawiam je od 2009 roku i przeszłam tu na stronę z częścią przepisów które miałam zgromadzone gdzie indziej. Nikt nie musi mieć od razu setek przepisów . Punkty na Nagrody zbiera sie po woli .Spisuj i rób zdjecia wszystkiemu co gotujesz ( zupy , desery , surówki, II Dania, dodatki do II dań, kolacje , ciasta napoje ) - czasem po kilka przepisów dziennie sie nazbiera .Chodzi o to by być wiarygodnym , że to co się wstawia to na prawdę sie robi a nie wstawia tylko po to by nabić sobie punktów .

Przecież tak na prawdę to każdą z tych Nagród każdy z nas mógłby sobie sam kupić i mniej by go trudu kosztowało niż zbieranie na nie punktów - ale to zabawa i satysfakcja , ze sie nazbierało ( za przepis , za to ze przepis dostał punkty za zdjecia , za przyznanie Super Przepisu , za wyróżnienie w Daniach Dnia itd ) - za to ze sie staramy przybliżyc innym gotowanie - czegos sie od siebie nauczyć.

Co za satysfakcja nawrzucać hurtem przepisów z których nikt nie korzysta .Przeciw temu się buntujemy bo My sie staramy ( aranżujemy zdjęcia , dekorujemy potrawy ) a ktoś klepie punkty na ilość.

I maja rację Ci co upierają się , że zrobienie zdjęcia to teraz żaden problem - byle komórka starczy .

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!