Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Babciagramolka
Justine27 napisał(a):

Joaśka o to wlasnie chodzi, że przykładów ludzie dali juz mnóstwo, a jednak nadal nie wystarczająco. Widzę, że lepiej udawać, że sie niczego nie rozumie i wszystko jest ok fajny portal, szkoda tylko, że można na niego dodawać taki chłam, którego nikt nie sprawdza.


Justine czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego ile przepisów jest wstawianych dziennie na stronę ? Ile innych rzeczy trzeba zrobić by np. komuś zablokować przepis ( wyjasnić czemu podając powody , wysłać tą informacje do zainteresowanej osoby , do Admina ) , edytować dziesiatki przepisów , odpowiadać na pytania i wątpliwości .Jesteś takim samym użytkownikiem jak Moderatorzy więc proszę bardzo zgłoś do Tit wniosek i uzasadnij go . Ja mam dość tłumaczenia sie , że nie jestem wielbłądem . Nie jest moim zadaniem zaostrzanie atmosfery na stronie ( wręcz odwrotnie uważam , że powinnam ją łagodzić ) .Jeśli usunięcie kogoś ze strony ma Ci poprawić humor to sama o to walcz . Ja mogę usuwać plagiaty , szukać ich , pomagać w edycjach itp . Nie podoba mi sie to , że Smakosz wstawiała plagiaty i sama ją ,, przetrzepałam " nie raz . Widzę , ze pisze czasem nieskładnie i że przepisy są bardzo proste . Ale zaczęła wstawiać to co gotuje ( lub to co je ) a nie wymyślone rarytasy . Za moment nauczy się , że można zrobić zdjęcie sernika Cioci - zapisać od niej przepis i tak wstawić a nie kombinować z przepisem z netu - bo to prostsze . A Regulamin nie zabrania wstawienia zupy którą ugotował mąż czy surówki zrobionej przez dziecko . Bez przesady - chodzi o to byśmy mieli prawa autorskie do zdjęcia i tekstu ( tzn by nie były skopiowane z innych źródeł medialnych ) .
Pozwólcie ludziom popełniać błędy i uczyć się na tych błędach bo nikt nie jest święty .
Nie znoszę kopiarzy ale jak widzę ,że ktoś próbuje się poprawić to go nie dobijam tylko czekam co z tego wyniknie .
A Ty rób jak chcesz .
Całe szczęście nie ja odpowiadam za pozostawanie użytkowników na stronie - mogę skończyć dyżur i odstresować się .

Odpowiedz na/ edytuj Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę