Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Newsletter

Babciagramolka
MagdaMM napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

MagdaMM napisał(a):

Mam pytanie .Czy osoba zamieszczajaca tu artykul powinna wstawic swoje zdjecie ? czy moze je,, pozyczyc,, z sieci ?


Nie ma ,, pożyczania " - to jest kopiowanie cudzej pracy bez zgody autora . Są portale na których można kupić zdjęcia wystawione na sprzedaż i tak postępują gazety , portale kulinarne do swoich artykułów jeśli nie dysponują swoimi zdjeciami .
Normalny użytkownik nie powinien używać cudzych zdjęć bo to plagiat.

Dziekuje Buniu za za odpowiedz
W takim razie prosze przejzec dodane artykuly i zdjecia smakowita88 .Zdjecia skopiowane .O tresci pisac nie bede bo ja zmienia dla wlasnych potrzeb.


A możesz wskazać choć jedno zdjęcie i źródło z którego pochodzi ? Bo akurat ta użytkowniczka jest ( niejako słusznie ) pod takim ostrzałem , że nie widzę, żadnego zdjęcia z zastrzeżeniami .
Jeśli mamy do kogoś uwagi - piszemy je w komentarzach - konkretne uwagi.
Jeśli wiemy o złamaniu Regulaminu - zgłaszamy to podając fakt na poparcie tego zgłoszenia ( np link do strony z której pochodzi zdjęcie ) .

Nie wolno posługiwać się insynuowaniem czegoś jeśli nie mamy nic na potwierdzenie bo może się okazać, że kogoś obrażamy.

I żeby było jasne - nikogo nie bronię , nikogo nie oskarżam - po prostu uważam , że warto mieć dowód na to co się mówi i nie rzucać słów na wiatr.

Masz zastrzeżenia do wspomnianej użytkowniczki- udowodnij to.


zmieniono 1 raz (ostatnio 16 wrz 2012 18:45 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy