No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Pawel Dobosz napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Szkoda, ze nie znalezliscie tyl czasu aby swoim "owieczkom" wytlumaczyc odgornie, ze nie maja powodu do paniki... wszystko jest kwestia formalnosci.

Mam nadzieje, ze od tej chwili bedziemy sie dobrze rozumieli i sprawa ucichnie.


Biję się w piersi i obiecuję poprawę Liczę też na Waszą pomoc przy rozwijaniu serwisu - i nie chodzi mi tylko o dodawanie przepisów ale też o sugestie co możemy dodać lub poprawić. Na pewno nie uda się zrobić wszystkiego ale część pomysłów na pewno wdrożymy.
Na dzień dzisiejszy przyjęliśmy zasadę - "przede wszystkim nie szkodzić" - nie chcemy zmieniać niczego co zdecydowało o tym, że tak wiele osób znalazło tu swój kulinarny przystanek. Zmiany jakie pojawią się w najbliższym czasie będą miały charakter kosmetyczny - na pewno pojawią się linki prowadzące na nasz drugi serwis z poradami (Wieszjak.pl) ale postaramy się by kierowały one tylko do przydatnych dla Was miejsc (np. do serwisów o przygotowaniach do różnych uroczystości) i by wkomponowały się w dotychczasową strukturę serwisu Gotujmy.pl.
Paweł D. (zwany też Miłym Panem Pawłem)



Miły Panie..... Pawle...

Cieszy nas, mnie , że wszystko zmierza ku dobremu i że wszystko będzie dobrze...i z korzyścią dla ogółu..
A jeśli zaś idzie
mam pewną propozycję, sugestię... czy nie można by dodać do serwisu opcji, "Dodaj/popraw" aby wstawiający mógł skorygować (np literówki, dopisać coś do przepisu, zmienić fotkę) lub aby można było wstawić przy przepisie kilka fotek..tak, wiem, można je dodać w komentarzach...ale to już nie to..
Pozdrawiam Teresa

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl