No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Persik napisał(a):

Kazik45 napisał(a):

Persik, pozwolisz, że nie zgodzę się z Tobą. Całkowity zanik ocen/komentarzy to i zakończenie zabawy i jakiejkolwiek możliwości "zabawy". Tak, zabawy, bo przecież jeśli pozostanie tylko suche wpisywanie przepisów to lepiej "pisać do szuflady".
Chyba ,wybacz, nie przemyślalaś tego co napisałaś.
Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania: zlikwidować forum bo"... jedna pani drugiej pani ...", a co za tym idzie zlikwidować ...po kolei wszystko...inetnet też.
Po prostu WALCZYĆ z chamskimi(!) plagiatorami(!), a od "Olimpu" wymagać jednak(!) większej dbałości o portal. Jeśli coś się zmieniło to i ... niech to będą zmiany na lepsze.
Ktoś (z tej strony!) powiedział mi kiedyś, że jestem niepoprawnym głupim idealistą. Może jestem (chyba nie tak całkien) ale lepiej mi być takim jakim jestem (w tym przypadku) aniżeli jakimś "innym".

nie zlikwidować forum, ale może przy wstawianiu opinii i komentarzy czy ocen zrobić to tak by nie wiadomo kto to zrobił niech nie pokazuje się nick tylko ocena i opinia


Ubawiłaś mnie tą propozycją ... Wyobraź sobie komentarz w stylu
"rynsztokowym" i nie wiesz od kogo dostałaś epitety.
Jak wynika z Twojej wypowiedzi nie zrozumiałaś tego co napisałem. Odnieś sie do całej treści, a nie do zdania o likwidacji forum.
Luuuuudzie ja chyba faktycznie po polsku nie piszę.

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl