No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: (...)Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Persik napisał(a):

Kazik45 napisał(a):

PERSIK JESZCE RAZ PRZECZYTAŁEM CO NAPISAŁAŚ WYŻEJ I ZDECYDOWAŁM SIĘ ZACYTOWAĆ:
wczoraj, 21:45
wszyscy lub prawie wszyscy maja problemy z ocenianiem i komentarzami bo ktoś dostał złośliwą ocenę czy zły komentarz a może tak w ogóle tak zrezygnować z oceniania wtedy nie będzie problemu? i całkowicie zlikwidować punkty
po prostu niech są same przepisy bez ocen, punktów czy komentarzy


Raz piszesz jak z tego cytatu wynika o wykasowaniu opcji punktacji, komentarzy, ocen ...a znów w następnych postach piszesz co innego tzn ... o anonimowości, czyli za każdym razem co inego. Zdecyduj się w końcu.

podałam dwie opcje
jak nie jedna to druga coś do wyboru
wszyscy narzekają ale nic nie proponują


Jednak nie czytasz tego z uwagą co inni piszą: są tam propozycje ale LOGICZNE, przy czym Twoje są absolutnie wybacz: absurdalne. Przemyśl: komentarze i oceny anonimowe to juz przyzwolenie na epitety i wyzwiska i chamstwo bez granic.
Przy okazji: jeśli faktycznie popełniasz tyle plagiatów i uzasadniasz to ...mhmhmh ..."naiwnie" to wybacz, a na dodatek często uzywasz słow "nieparlamentarnych" to zastanów się, co by było gdybyś mogła napisac komuś bardziej dosadnie. Wybacz że uzyłem Ciebie jako "przykładu" ale jeśli to prawda z Twoją "twórczością" to ...za wysoko ceniłem Twoje poczucie humoru i jako "znajomość na forum". Zastanów się, bo ja zaczynam się zastanawiać czy nie popełniłem gafy.
Podejrzewam, że takich "osóbek" jest więcej, które anonimowo dawałyby upust swojej nieokiełznanej nienawiści.

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl